Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapott, fagyasztott anyatejet,...

Kapott, fagyasztott anyatejet, hogy használhatom fel?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint forraljam fel kicsit.Már szobahőn van,gondoltam kiolvad,majd amit felhasználok,zománcozott tejforralóban (direkt erre a célra vettem egyet) forralom fel,hogy véletlenül se legyen benne rossz baci.A maradékot felhasználásig hűtőbe.Tudom,hogy így a tej is károsodik,de inkább,minthogy baja legyen a gyerkőcnek.
2010. szept. 27. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapos kora óta fagyasztott anyatejet adok neki...soha nem forralom fel!!!!40fokra melegítem,és adom a babának!!!

Este szoktam kivenni annyit a fagyasztóból,ami másnapra kell...lábasba forr a víz,a fagyasztott tejet pedig egy másik edénykébe rakom...így forralom addig,amíg elolvad a tejcsi(pici jégdarabok maradjanak,így tuti nem melegíted túl)...aztán rakom a hűtőbe...

2010. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyatejet TILOS forralni, minden értékes anyag kipusztul belőle. Olyan lesz, mintha vizet adnál.
2010. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, fel ne forrald, csak melegítsd 35-40 fokra, testhőre kb. meleg vízben. Rossz baci nincs benne, az már amúgy is megfagyott.... :-)
2010. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,nem forraltam fel...
2010. szept. 27. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!