Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam kiütéses lett, ez...

Kisfiam kiütéses lett, ez volna a háromnapos láz?

Figyelt kérdés
Kezdődött hőemelkedésse, orrfolyás, köhögés, majd másnapra magas láza lett, egész éjjel lázas volt, és még másnap is.Ma reggel hőemelkedése volt, azóta nincsen semmi magas hője.Viszont délutánra, apró tűszerű kiütések jelentek meg a hasán , hátán, füle mögött, halántékán.Olvastam erről a fajta betegségről szerintetek ez lehet?
2010. dec. 19. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

nálunk igy volt:láz 3 napig elég keményen, de semmi más, nem folyt az orra meg ilyenek. szombat este elmult a láz, vasárnapra kb 1000 apró kis pötty mindenhol. hasán hátán, arcán, kezén....mindnehol.kevde tök jó volt, csak épp a látvány volt érdekes, nem viszketett neki, fel se tünt.

nem tudom, de lehet nektek benne van más betegség is, mert bár tébnyleg nem tudom biztosan, két gyerekem ment ezen át, de egyik se volt taknyos, nem köhögött.

2010. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, bár elvileg ilyenkor más tünet nincs a lázon kívül. Mondjuk lehetett náthás is a 3 napos láz mellett.

A lányom 1 hete esett át rajta. Első nap 38-39,5 fokos láz egész nap, második nap 39 fölött is jóval, bár a délelőtt már jobb volt, a harmadik nap csak estére ment fel 38 fokra, napközben csak hőemelkedés volt. 4. nap már csak kis hőemelkedés és megjelentek a pöttyök amik pár nap alatt eltűntek. De semmi más, se orrfolyás, se köhögés, semmi.

Első nap már délelőtt kihívtam a gyerekorvost, írt fel lázcsillapító kúpot, ezt váltogattam nurofennel + hűtőfürdő.

Gyerekorvos azért lássa!

Jobbulást!

14 hónapos kislány anyukája

2010. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!