Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babával kapcsolatosan miben...

A babával kapcsolatosan miben segít legtöbbet a párod?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

lényegében mindenben segít, de van egy-két dolog, amit nem szeret. pl tisztába tenni, főleg, ha kakis. nem szereti etetni, mert elég nehéz odaszögezni az etetőszékhez, általában én is küszködök az evéssel. felöltöztetni nem igazán tudja, ma is pl kb 5 percig tartott, amíg a két kesztyűt ráhúzta a kezére, tehát béna és lassú, de végül is ezt is meg tudja csinálni.

esténként közösen fürdetünk, ő készíti a tápszert, vacsi után közös hancúr van a nagyágyon, illetve az éjszaka első felében általában ő kel fel hozzá, ha esetleg megébred. játszik is vele, labdáznak, mesekönyvet néznek, vagy együtt nézik a mesét, viszont nem szereti tologatni, egyedül ma vitte el először szánkón (11 hónapos a lányunk)...szóval igazi apuka.

2010. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenben! Mióta megszületett fürdeti, pelenkázza altatja, felváltva keltünk hozzá éjjel. 7 hónaposan rá lehetett hagyni egész napra a gyereket míg elmentem vásárolni nézelődni.
2010. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Születésétől fogva maximálisan ellátja. :)


Nekem fontos volt, hogy ha együtt vállalunk gyereket, akkor ne csak majd pár éves korában jusson eszébe, hogy neki is van egy.

Imádja a lányát, és mivel nálunk amíg ki nem engednek a kórházból nem foghatja meg tiszta extázisban volt mikor először megfoghatta. Első héten otthon volt velünk, szinte el sem engedte :)


Azóta sincs semmi gond, teljesen el tudja látni, zokszó nélkül pelenkázott, fürdet, etet bármi. Minden nap "rohan" haza amint tud, és azt mondja, nincs annál jobb az apaságban, mint hogy a kicsije fut elé az ajtóhoz, kiabálva hogy apuka apuka. :) Igaz most már "nagy" a babánk 18 hónapos, egyedül eszik, bilizünk, napközben egyedül alszik el, de este apuka az isten :) Mese és csak vele hajlandó tentézni menni.

2010. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig apa fürdet. Pelusozik, etet, elmegy vele sétálni, hogy én pihenjek. Ha nem vagyok itthon szó nélkül megcsinálja a kaját. Amikor pocakfájós volt, akkor nagyon sokat ringatta, nyugtatta. A kúp az egyetlen, amit nem hajlandó "beadni" neki, mert sajnálja...

Többségében én csinálom a dolgokat, mert dolgozik, de ha itthon van, akkor mindenben segít.

2010. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. semmiben. Itthon sincs! Irigylem azokat akik itt regényeket tudnak írni arról, hogy mi mindent csinál a párjuk a gyerekkel. Becsüljétek meg.

Kérdező: neked mit segít???

2010. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!