Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babával kapcsolatosan miben...

A babával kapcsolatosan miben segít legtöbbet a párod?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Gyítézik (lovaogoltatja a hátán) amit én nem tudok mert nagy a hasam:-))

Prögeti, forgatja amit már szinteén nem tudok. Fürdik vele, Bevásárol, elviszi autókázni, gumit cserélnek, szóval foglalkozik vele. Etetés - peluscsere nem az erőssége de maradjon Nekem is valami:-))

2 év 3 hónaposa a lányom.

36 hetes km.

2010. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ő van gyesen, úgyhogy inkább én segítek neki, mint másodhegedűs. Oroszlánrészt ő csinálja.
2010. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mikor ujszülött volt, segitett a szoptatás után, hurcolta, megmérte, altatta magán:) sokat cipelte, beszélgettek, mikor picuri volt. Mostmár 2 éves, napi egy-két órát játszanak . Nem eteti nem altatja, csak játszik vele, de ez nekem elég.
2010. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ellátásban nem segít, de vigyázz rá, foglalkozik vele. Nekem ez elég. 22 hónapos a gyerkőc.
2010. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mindenben amit én is csinálok,amig szopizott,csak azt nem tudta,de utána a büfizés már az övé volt.most hogy nagyobb,1 dolgot nem csinált még neki,nem adott neki csak egyszer kúpot ez valahogy mindig rám maradt,aztán mikor erről beszéltünk,és épp lázas beteg volt a fiam,és ezt mondta a párom,rögtön oda is adtam neki a kúpot,na tessék akkor csináld te.Szóval mindent,etet,fürdet,játszik,tisztába tesz,és nevel.a gyerek kettőnké,nem az enyém,és nem az övé,mivel én vagyok vele többet igy természetesen hogy többségében én teszem meg mindezt,de ha itthon van,ő teszi.
2010. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem, folyton aggódott"jaj csak nehogy valami bajaom legyen, mert ő nem tudná így ellátni a babát".Ilyenkor megmutattam, próbáltattam vele a peluscserét, fürdetést, tápszerkészítést, öltöztetést. Mikor 7 hónapos volt a lányunk, amikor eltörött a lábam, korházba kerültem, neki kellett csinálni mindent. Röviden: mindent csinál.
2010. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Férjem mindenben segit, fele-fele csinálunk mindent, most pl ebben a pillanatban ő öltözteti és pelenkázza a fiamat, aki most ébredt fel. De máskor meg én ugrom, épp ki volt a gyorsabb. Főz mos takarit, ha kell. Mindketten dolgozunk, igy arra nem lehet fogni, hogy bármelyikünk többet van a munkahelyén.
2010. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kb. semmiben.
2010. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát a lányom imádja az apját ugyhogy csak vele hajlandó enni, öltözni ha megyünk valahová, a pelusozás az én dolgom, ő is megcsinálja ha nem vagyok a közelben, szóval szinte mindenben
2010. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindenben segít születése óta, most 1 éves múlt a gyerekünk.

A férjem azt szokta mondani, hogy nem magamnak szültem a gyereket, hanem kettőnkből jött létre, tehát ő is részt kér az életében.

Sőt olyan szinten foglalkozik vele, hogy hetente 3-4 alkalommal nyugodtan megyek esténként tornázni, mert a párom fürdeti, öltözteti, pelenkázza, eteti. Fekvés előtt fél órával érek haza, mindig arra lépek be, hogy hatalmas hancúrozás folyik.

2010. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!