Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye, hogy nem vagyok teljesen...

Ugye, hogy nem vagyok teljesen hibbant? Más is csinál ilyesmit?Babóm napközben rosszul alszik, korábban is csak séta közben aludt igazán jót.

Figyelt kérdés
De mostanában gyakran nincs, vagy csak rövid séta. Ezért ma pl. 2 órát álltam vele a lépcsőházban (ő kenguruban), hogy aludjon egy jót. Sajna, ha csak beöltöztetem és rányitom az ablakot, nem alszik.
2009. jan. 22. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor jól kiszellőztetem a szobát és ott tologatom a kocsiban elalvásig.Van hogy ez 20-30 perc,de az utána levő 1-2 óra nyugit megéri:)
2009. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
és, ha a szobájába beteszed a babakocsit (leteritesz egy használaton kívüli pokrocot, vagy valamit) és úgy nyitod rá az ablakot?
2009. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

mi amikor kicsi volt ha nagyon nem bírtuk és nem akart elaludni beültünk a kocsiba, mentünk 1 kört és utána a parkolóban volt hogy ültünk a kocsiba 2-2.5 órát csak aludjon nyugodtan.

dehogy vagy hibbant. mindent a gyerekért!!!! jól csináltad!!! :)

már 8 hós a kisfiunk ilyen probláma nincs.

mennyi idős a babád?

minden jót.

2009. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is csináltam a kisfiammal még tavasszal. Akkor volt 3-4 hónapos, és nagyon szeretett a babakocsiban aludni. De gyakran esett az eső, így a lépcsőházban a kapuba álltam vele, és tologattam. Általában ez a végső megoldás volt, de pár perc alatt mindíg elaludt.

Nem vagy hibbant! A lényeg, hogy aludjon:)

2 gyerek anyukája

2009. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Nem mivel,ha koszos,sáros a kocsi kereke kislavórban csinálok meleg tiszítószeres vizet és lemosom a kerekeit.Mivel csak a konyhában van hely a kocsinak nálam természetes,hogy ha bejövünk vele a lakásba rendbe kell tennem. ;)
2009. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
hát nem tudom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én soha nem csináltam ilyesmit, pedig rossz alvó az én babóm is. De biztos nem vagy hibbant ha azt mondják
2009. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibbant!!! :-)) Vagy ha igen, akkor én is:-) én csecsemő korában rohangáltam vele a lakásban, mert csak akkor aludt el. Meg táncoltam vele a zenére, de úgy jó ritmikusan :-) semmi más nem hozott eredményt. Hát na. Mindent a gyerekért:-)
2009. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

leleményes az ember lánya csak legyen néhány nyugis perc :)


én is tologattam a lakásban babakocsiban, kenguruztam is a postaládáig meg vissza és ácsorogtam is a küszöbön :)

semmi sem hibbantság, ami a babának tetszik!

2009. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, de ismerős helyzet!

Én tegnap levittem babkocsiban az udvarra, tettem rá esővédőt, úgy tologattam. Szerencsére akkor nem stett nagyon. 5 perc alatt elaludt, 3 órán keresztül húzta a lóbőrt:)

Ma szintén így terveztem. Beöltöztettem anorákba, mire én is felöltöztem, ő bealudt a nagyágyon:). Most már 1,5 órája alszik:)

De születése óta legjobban a babakocsiban alszik, vagy velem:)

11 hetes

2009. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:) Hu, megnyugodtam. Köszi.
2009. jan. 22. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!