Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámat sokszor...

6 hónapos babámat sokszor porszívó zajra altatom. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Így 2 perc alatt elalszik az ágyában. A másik gyerekünk soha nem aludt csak úgy el, mindig ringatni kellett és még most is 2évesen mellette kell lenni.
2010. dec. 17. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:) Én tegnap vettem észre mikor porszivóztam hogy bealudt mellette...:)! Sztem nem gáz...:) ki kocsiban tologatja ki porszivózik mellette:)!:))))))
2010. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kisgyerek koromban nagyon szerettem a hangjára eleludni.
2010. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dejóó:))) ezt még nem is hallottam, ha műkösik akkor oké, csak nehogy később enélkül már ne is akarjon aludni :) mert akkor zajos estéitek lesznek :)
2010. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem akkor kellett beindítani a porszívót ha sírt, gyors megnyugodott, imádta. most 20 hónapos, na ne mondjam hogy veszekszünk a porszívón, mert ő aztán ki nem adná a kezéből...jajj bár már alaposan tudná használni, el nem rontanám az örömét :D :D :)

nem gáz a kérdésedre válaszolva. én páraelszívóról hallottam már hogy azzal altatták :)

2010. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is csináltam,sztem nem gáz.

Jó lenne ha mindig bejönne!

2010. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, most megnyugtattatok!
2010. dec. 17. 17:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Legalább összekötöd a kellemeset a hasznossal...mindig tisztaság lesz és még a babád is hamar elalszik!:) irigyellek!:)
2010. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hajszárítót vetettem be, de csak akkor, ha nagyon nyűgös volt. Féltem, hogy hozzászokik, és hülyének tartanak. :))
2010. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gáz? Ne viccelj, "ősi" fegyver alvásra.

Én már itt több kérdésnél is leírtam, hogy a kisebbik sokszor csak a porszívóra tudott elaludni napközben.

Néhányan hülyének néztek már emiatt, de csak azért, mert nem tudják az alapelvet:)


Úgyhogy hajrá porszívó!

2010. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!