Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összegyűjtenétek nekem a...

Összegyűjtenétek nekem a linkeket, ahonnan tudok tápszermintákat igényelni? Egyenlőre én csak a Milumil oldalról tudtam kérni, máshol nincs is?

Figyelt kérdés
Tápszeradás előtt állok, mert fogyóban az anyatejem sajnos. Viszont nem szívesen vásárolnék össze-vissza minden tápszert, ha az a bébimnek nem jön be, mert egy vagyon lenne. Ezt elkerülendő előbb inkább "tesztelném", melyik jön be leginkább. 6 hónapos lesz 1 hét múlva a kincsem. Köszi!
2010. dec. 17. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább kérdezd meg a gyerekorvost, melyiket ajánlja.

(Pl. ha van allergiás a családban, akkor HA-s jobb)

2010. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Elromlott a gépeden a gugli?

A gyerekdokira kéne inkább hallgatnod

2010. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A HA-sat nem eszi meg /tapasztalat/. A védőnővel beszéltem, konkrétumot nem mondott, csak hogy 2-est vegyek, bármilyen márkával próbálkozhatok. Nincs a családban allergiás. A "guglim" pedig köszi, működik. Segítséget kértem volna, nem beszólást.
2010. dec. 17. 09:31
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Ne háborogj már.

Mi is csak azt tudjuk tenni hogy beírjuk a gugliba hogy tápszer vagy tápszer minta vagy akármi

Ne legyél lusta :S

2010. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta. Megtettem vagy 4x, és nem jutottam előbbre. Ez van. Biztos én vagyok a vak és a béna. Segíteni kéne, nem cs.tetni. Van elég bajom így is.
2010. dec. 17. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha beírtad és nem hozott fel semmit akkor az azért van mert a többi cég nem osztogat mintákat
2010. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
hát igen, nem osztogatják. irány a doki, ha felírja nem olyan drága. :(
2010. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno csak a milupától kaptam. Esetleg hipp csomagban nincs minta? Bár én úgy emlékszem, hogy az talán tejpép volt.

Egyébként nagyon okosoknak üzenem, hogy a védőnőm is így tesztelte a gyerekein -igaz nem a tápszert - hanem a tejpépet, de az már oly mindegy. :S

De kérdezd meg tőle, hátha ő többet tud!

2010. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak a milupát tudom.Mi a müllerbe vesszük a bebivita 2-es tápszert.Már szinte mindegyiket végigkóstóltuk, de csak ezt eszi meg.7,5 hós a kisfiam.

Nem igazán a kérdésre válaszoltam, de remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, és elfelejtettem, hogy 6 hónapos kortól csak HA tápszert írnak receptre, a simát nem.

Én egyébként a babylove bio (dm-es) tápszert adtam 1 évig (fél éves korától másfél éves koráig). Soha semmi problémánk nem volt vele, nem drága (1200 ft körül van) és bio.

Bocs az offért.

2010. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!