Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Összegyűjtenétek nekem az...

Összegyűjtenétek nekem az összes webshopot, ahol jó ruhákat lehetne venni?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, 20 feletti.

Szerintetek megéri netről vásárolni ruhát? Honnan tudom így, hogy jó lesz-e rám, jól fog-e állni?

Ezzel kapcsolatban tapasztalatokra és ilyen weboldalakra lennék kiváncsi.


Köszönöm!


2011. júl. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyar oldalról nem hinném hogy megéri, mert nagyon drágák általában. Viszont én ebay.com-ról szoktam venni cuccokat, ki lehet fogni nagyon jókat nagyon olcsón. Pl utoljára vettem egy csipkés szoknyát, csipke bolerót, fűzőt, mindez volt 4500 ft, postával együtt. Itthon ennyiért nem kapom meg mindezt... Persze van esély hogy nem jó a méret, de általában megadják centiben is, nekem még nem volt gond ezzel. Kivéve a cipővel, abból egyszer túl nagyot rendeltem, de aztán eladtam egy magyar oldalon 3000 ft-al drágábban, szóval még jól is jártam:)
2011. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

www.avantgardfashion.hu

Itt a ruhák mérve vannak, csak erre hagyatkozhatsz....

Ha nem jó akkor visszaküldöd de akkor téged terhel minden postaköltség....

Olyat rendelj ami tuti jó lehet pl. tunika, rugalmas felső stb.

2011. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

www.asos.com(itt ingyenes a szállítás)

www.topshop.com(egy ez brit high street fashion márka..olyan,mint nálunk a H&,vagy a Zara)

www.shop.mango.com


Hirtelen most csak ennyi jutott az eszembe..ezekről az oldalakról már rendeltem,és megbízható mind.:)

Ezekben az ididóta magyar Webshopnak nem nevezhető sz*rokban meg ne bízz..nézz csak rá,hogy milyen ruhákat árulnak.:/

2011. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még! :)


Egy kérdésem lenne: Szerintetek netről érdemes fényes leggings-et venni? Mert ez gondolom nyúlik, rugalmas és tuti jó rám, nem? Mit gondoltok? Mert vannak amik tetszenének.

2011. júl. 18. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Fényeset, meg már simát is csak ribancok hordanak...
2011. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!