Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti babátokkal mennyit...

1 év alatti babátokkal mennyit sétáltok ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ha nincs semmi intézni való, meddig vagytok úgy kint? Én ma is összefagytam, félórát voltunk kint. A múltkor hazafelé tartottunk már, amikor elaludt a 10 hós babám, akkor még 1 órát köröztem a háztömb körül, de akkor is már nagyon fáztam, de nem akartam felébreszteni, akkor még nem volt ennyire hideg. Boltba nem igazán járunk, több napra vásárolunk általában a párommal.
2010. dec. 16. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekunk muszaj menni, ha -5 alatt van, akkor is, mert a nagytesot haza kell hozni. Ez kb. 20-25 perc oda, es vissza is annyi. Az oviban "melegedunk" negyed orat, aztan irany vissza. Amugy kb. 30-40 percnel tovabb nem maradnek, foleg, ha fuj a szel. Ra lehet tenni az esovedot szelfogonak, akkor nem olyan veszes, de ugy meg keves levego megy be. Bar a mi esovedonkon egesz nagy a nyilas elol, megsem esik be az eso, de talan tobb levego megy be.
2010. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az esővédőt pár hónapja használtuk, amikor esőben mentünk, hát eléggé piszkálta, mostmár nem is viszem azzal, csak ha nagyon muszáj lenne. Akkor is felhajtottam a nylont, a kupolát "meghosszabbítottam" vele és a lábára tettem a lábzsákot, mert már kezdte nagyon macerálni.


Köszi a válaszokat. Azt hiszem a mostani idő megadja a választ, hogy menjünk, vagy ne, még hidegebbet jósolnak.

2010. dec. 17. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!