Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babátokkal mennyit...

3 hetes babátokkal mennyit sétáltok a levegőn?

Figyelt kérdés
Ha fúj a szél, kimentek vele?
2011. okt. 11. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetes a lányom és én is féltem őt, ezért jó alaposan be van bugyolálva és csak úgy viszem ki!


Hosszú ujjú body, harisnya, farmernaci, sapka, vastagabb pulóver, egy vastag takaróba van betekerve és van nálam mindig még egy takaró a biztonság kedvéért! Ha így viszed ki nem lesz semmi baja!


Jó sétát

2011. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél óra jót tesz neki naponta. Jól felöltözteted és még az arcát bekened jó zsíros krémmel, vagy van baby nivea, az megóvja attól, hogy kiszárítsa a szél az érzékeny bőrét.
2011. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is kimegyünk, ha fúj a szél! Az enyém 5 hetes, de napi egy-másfél-két órát tuti kint vagyunk! Jól felöltöztetem, plédbe becsavarom, plusz én is viszek plusz plédet, és ha fúj a szél, van szélvédő a baba kocsin, azt felhajtom! Szükségük van a levegőre! AZ első november elején született, de ő is sokat volt levegőn amikor kicsi volt, pedig akkor nagyon hideg volt! Őrá overált adtam, alá persze még jól felöltöztettem, ugynúgy pléd, szélvédő! Soha nem volt semmi baja, egészséges! Ha nagyon esett a hó (elsőnél) akkor csak a teraszra mentem ki vele, de ott is sokat! Éjjel nagyokat aludt ő is, és most a pici is!
2011. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hetes babánál még szinte csak a szoktatásnál kellene tartani. Szóval órákat nem kell még kint lennie a levegőn, elég ha minden nap kiszellőzteted a lakást és kiviszed egy kicsi időre levegőzni. de fél óránál többre én nem vinném.Persze fokozatosan emelheted az időt, de szélben még bebugyolálva sem vinném ki. Illetve ha ködös, nyirkos az idő akkor sem levegőzünk.

Nem a hőfokkal van gond, hanem a baba még nagyon kicsi. Későbbiekben (kb. 1 hónap múlva)már lehettek kint akár egy órát is . Én is vittem a lányomat még télen a mínuszokban is igaz akkor csak negyed órára és ő akkor már 11 hós volt.

2011. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám télen született, fokozatosan egyre többet vittem ki, 3 hetesen én is kb. fél órát voltam kint vele, persze jól felöltöztetve, betakargatva.
2011. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!