Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti babátokkal mennyit...

1 év alatti babátokkal mennyit sétáltok ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ha nincs semmi intézni való, meddig vagytok úgy kint? Én ma is összefagytam, félórát voltunk kint. A múltkor hazafelé tartottunk már, amikor elaludt a 10 hós babám, akkor még 1 órát köröztem a háztömb körül, de akkor is már nagyon fáztam, de nem akartam felébreszteni, akkor még nem volt ennyire hideg. Boltba nem igazán járunk, több napra vásárolunk általában a párommal.
2010. dec. 16. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem 3 hónapos a babácskám és imádja a friss levegőt, viszont ebben a nagy hidegben fél óránál többet nem sétálok vele. Sajnos minden nap nem tudok vele lemenni, mert ha nincs itthon a férjem, egyedül nem bírom el a kocsit (sok lépcső), így kirakom az erkélyre, de ma pl. 15 perc után elkezdett sírdogálni, úgyhogy gyorsan behoztam.
2010. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

egy 2 éves és egy fél éves gyerkőcöm van.a nagy ebben a cudar hidegben is igényli a kint létet.úgyhogy ha nem fúj nagyon a hideg mellé a szél akkor naponta 2x kimegyünk,és ilyenkor értelem szerűen a kicsi is jön velünk.szerintem a babakocsiban nem fázik,mert amikor bejövünk,a pofiján kívül semmije sem hideg...

na hogy válaszoljak is:

olyan 20-40percet alkalmanként.én jobban fázom,az biztos...

2010. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Öltözz fel jbban. Egy -másfél órát kint vagyunk minden nap.
2010. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ma nagyon hideg volt. Én kint voltam a 6 hósaimmal 1 órát.
2010. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt ilyen hideg, 3órát is, most maximum 1 órát.A védőnő nekem azt mondta, minusz 5 fok alatt ne vigyem ki az utcára se.. ezen elgondolkodtam...
2010. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónaposommal max. fél órát. Persze ha nem fúj annyira a szél. Ugyan is, hiába húzom fel a babakocsi kupoláját teljesen, hogy ne csapjon az arcába a szél, ordít, hogy nem lát ki. Ha meg felrakom az esővédőt, hogy ne csapja annyira az arcát, akkor meg egyfolytában piszkálja. De nekem is javasolta a védőnő, hogy 1 éves kor alatt a -5°-ra oda figyeljek!
2010. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
12 hós a kislányom és fél óra max. -5C-ba ha be is van öltöztetve, nem kellemes nekik. Lefagy az arcocskájuk is.
2010. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem viszem ki mindennap.
2010. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10,5 hos max 15perc,ennyi ido neki eleg.

babakocsiba nem marad meg.

2010. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11 hónapos és ha nem fúj a szél kinn vagyunk 1-1.5órát, vagy délelőtti alvás előtt fél órát és délután is fél-1 órát!
2010. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!