Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek? Bírja? 2,5 hós. Apa...

Vinnétek? Bírja? 2,5 hós. Apa 50km-re akar menni bevásárló körútra.

Figyelt kérdés

Mivel szopik itthon nem hagyhatom.Én mennék is nem is.Félek hogy elkap vmit,és hogy bírná-e.Még nem voltunk kocsival sehol,mert apa most jön haza 2 hónap után külföldről.

Ti viszitek?Hogy bírja?


2010. dec. 15. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam a kislányom senkire sem hagyni, most 9,5 hos de amig kicsi volt is mindehová magammal vitem.Nem vagyok tulparázos anyuka, tudom h mindentől ugysem tudom megvédenni, és nem is biztos h elkapna valamit.Még ilyen korban szerintem Ő is akor nyugodt ha a közelében tud.Ne aggod és érezétek magatokat jól.
2010. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Két hónapos volt a lányom, amikor Pápáról Pestre utaztunk. Az igaz, hogy október volt, nem december, de végig szundizta azt a három óra utat, ott aludtunk és visszafelé is jól elvolt.

Szerintem nyugodtan vigyétek, de a mózeskosarat javaslom "hosszabb" távra, nem a hordozót!

2010. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjetek! Vigyetek magatokkal lefejt tejet is termoszban ha nem tudnád útközben megszoptatni. Szerintem mózes nem kell, 50 km-t 1 óra alatt le lehet autózni és biztonságosabb is a hordozó.

Én is vittem mindenhova magammal, imád vásárlókörútra menni (már 9 hós), a kocsiban tisztába tettem, megszoptattam ha kellett. Neked is jót fog tenni egy kis kikapcsolódás.

2010. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan viheted, neked is jót fog tenni, ha kimozdulsz egy kicsit, hidd el, nem lesz semmi baja. A bekötős mózeskosarat pedig, amit az előttem válaszoló írt, felejtsd el, nem biztonságos, csak a hordozó!!! 50 km-es utat kibír benne, mi mindenhova magunkkal vittük, sőt 3 hetes volt, amikor a panelprogram keretében februárban ablakot cseréltek nálunk, még el is költöztünk Anyuhoz egy hétre.

Én a kocsi hátsó ülésén szoptattam a babát, a csomagtartóban vagy a hátsó ülésen pelenkáztam, de télen ez nem mindig kivitelezhető,ahová mentek lehet, hogy van pelenkázó:)

Ne aggódj! Egy kis immunrendszer-erősítés nem árt.

Mi nem óvtuk túlzottan a kicsinket és 10.5 hósan még nem volt beteg (pedig 8 hós kora óta tápszeres)

2010. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy leleszek pontozva de ennyi idos volt a fiam mikor Kanadabol Magyarorszagra utaztam vele(9 oras repulo ut).

Vigyed nyugodtan :)

2010. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze vidd nyugodtan! Mi is vittük a lányunkat már 4-5 hetes korától. 50 km nem távolság.
2010. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!