Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb babakaja? A házilag gyártott vagy a bolti? Ti milyet adtok inkább a babatoknak? És ha az anyagiak nem számítanának akkor milyet adnátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 22:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az én 6 hónapos picurkám sem eszi meg amit neki csinálok! bezzeg a boltit...napi fél üveg főzeléket kap ebédre meg fél üveg gyümölcsöset délután!

mi is a kecskemétit próbáltuk azt szereti meg lehet kapni vmi más fajtát asszem kutyus van rajt gyümölcsöseket csak azt szereti és meglepően olcsó asszem 200ft/üveg=)

2010. dec. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én babám üvegeset eszik, abból is csak a gyümölcsöseket. Meg tejpépet. (6,5 hónapos)
2010. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálunk a Hipp vált be. (utolsó vok.)

Írtam is a hipp-nek, h miért van az, h a kecskemétit nem eszi meg a hippet meg igen. (egy cég) Mondták, h a kecskeméti magyar receptek alapján készül, a hipp meg nemzetközi szabályoknak megfelelően, bio alapanyagokból. Remélem majd megeszi az én főztöm is, ha nagyobb lesz. :) Bár így azért könnyebb az életünk, hogy nem kell neki főzni. :)

2010. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én nagyon házias vagyok, nem sok a pénzünk, de ha bőven lenne, akkor is házit főznék neki. Sikerélényem van egyébként, megeszi,szereti amit én főzök.
2010. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is írtam már ki ilyen kérdést!Az én lányom sem eszi meg a főztöm(szép kiltások:D ).Az üvegesből bezzeg egy egész üveggel bepuszil.Volt ,hogy napokig pancsoltam neki ilyet,olyat,és a kukában landolt.És bonthattam az üvegeset:(!Hát mostmár nem kínlódok(egyenlőre),adom neki az üvegeset!!!
2010. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is az üvegeset ette/eszi. Amiket én főztem neki, azt mond ki kellett dobnom. Most, hogy már eszik sokmindent a mienkből is, azokat szereti, ezekben van már egy kevés fűszer. Ha olyat főzök, ami nem neki való, akkor marad az üveges. Csak főzelékből kap üvegest, a gyümi, joghurt házi koszt.

10,5 hós

2010. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!