Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb babakaja? A házilag gyártott vagy a bolti? Ti milyet adtok inkább a babatoknak? És ha az anyagiak nem számítanának akkor milyet adnátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1 éves koráig üvegeset evett, mert az ízetlen én főztöm nem kellett neki:D aztán, mikor már ehetett sót is, 1 évtől azt ette amit mi.
2010. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi nem ettünk soha püréket, így marad a házi koszt. Nem döntenék máshogy.
2010. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

első, ha tudnád mennyi só és cukor van a bolti bébiételekben...

Laborban bemértünk már párat.

Én házikaját adok a fiamnak, abba tudom, hogy mi van.

2010. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

természetesen megnéztem, h mit adok neki.

1.

2010. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Elhiszem, hogy bemértétek, de nem hiszem, hogy az, amelyikre rá van írva, hogy nincs benne cukor abban lenne.


És a bolti bébiételek nagyon ízetlenek. A fiam imádta, amit én főztem, mind kiköpte, ezért döntöttem a bolti mellett. És mivel piacról szerzem be a hozzávalókat, nem én termelem, így nem áltatom magam azzal, hogy tudom, mi van benne.


Kecskeméti, és univer vált be.

2010. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A pépesből csak üvegeset evett, de a darabosat már nem ette meg bébiételből csak amit én főztem neki.
2010. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Azért kérdeztem, mert a kisfiam 6,5 hónapos és nem nagyon akarja enni az én főztömet! :( (Van 2 kislányom is, szerintük nagyon jól főzök! :) Annak idején a lányok nem ették a boltit, csak amit én pempőztem nekik. )A kisfiú a bolti babakaját mindig megeszi, szereti, pedig szerintem borzalmas ízük van.

2010. dec. 13. 22:43
 8/16 anonim ***** válasza:
6,5 hósan még bőven ráér, de javaslom, hogy ha nagyon nem akar enni próbáld meg te is a darabosat, rengeteg embert ismerek, aki utólag fogja a fejét, hogy bárcsak előbb tudta volna, hogy így is lehet. Néhány cikk a témában, ha érdekel: [link]
2010. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én eleinte üveges kaját adtam a lányomnak, de aztán elkezdtem főzni és akkor nagyon büszke voltam, hogy szereti azt is. Rá kellett döbbenjek, hogy csupán időhiány miatt és kényelemből kapott üvegeset, már ügyesebb vagyok finomakat kap házilag az én konyhámból. Az üvegesben is van jodozott só, rá van írva (hipp). Pesrez utazáskor üvegeset adok neki, de szerencsére nem válogatós, mindent elfogad és megeszik.
2010. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak azokat a főzelékeket nem igazan eszi, amit direkt neki főzök. Amit a családnak főzök, abba belekóstol és van amit szivesen megeszik, csak a mi kajánkból félek még adni neki, legalábbis annyit amennyitől jóllakik.
2010. dec. 13. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!