Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játék ügyben nem tudunk dönteni?

Játék ügyben nem tudunk dönteni?

Figyelt kérdés

17-18 hónapos kisfiúnak szerintetek inkább 1-2 nagyobb ajándékot érdemes venni, vagy inkább több kisebbet (karácsonyra)? Apuka az előbbi, én az utóbbi véleményen vagyok, mert mi van ha nem jön be, ill. ő még nem tud sokáig összpontosítani egy dologra. (ez lenne az egyik kérdésem :)


A másik, hogy nézegetem a neten a játékokat, és kinéztem a fakopáncs.hu-n egy két fa játékot, ti melyiket vennétek ezek közül? (a méreteit is nézzétek légyszi)

Cirkuszos montessori:

[link]

Virágos mont.:

[link]

És erről mi a véleményetek?

[link]


Bocs hogy hosszú lett, köszi a segítséget!


2010. dec. 10. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Több kisebbet én is vettem a fiamnak 16 hósan nagy ajándékot azóta sem játszik vele,egyszerűen nem köti le.

Viszont ha többet kap élvezettel pakolássza nézegeti és ha egyet megun még ott a többi felfedezni való:)

A játékok közül nekem a 2. tetszik,mivel több forma van benne igy jobban fejleszti a tapintást is.

2010. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ezt jól leirtam,szóval szerintem a több kisebb a jó.

Én is vettem nagyot de nem sokra mentem vele:)

2010. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első kettő szerintem szuper, a másidik tetszik jobb. Az ilyesmiket az én lányom imádja, és lassan két évesen is szeret ezekkel játszani. A harmadik nem tetszik, gyümölcsöt, zöldséget akár só-liszt gyurmából is lehet formázni, aztán vagdosni.

Hogy sok kicsi vagy egy nagy? Én inkább 2-3 féle játékot vennék, más-más jellegűeket.

2010. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de jó,hogy feltetted a képeket,bár már vettem eddig 3 ajándékot a fiamnak,de az első kettő nagyon jó,még veszek egy ilyet is,talán a 2.-at
2010. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van ebből néhány féle. Az első kettőt a fiaim annyira nem szeretik. Viszont a szeletelhető gyümiket nagyon. Élvezik, hogy a késsel ők is vagdoshatnak, pedig tiltott dolog a kés. Én a keresztfiamnak is ilyen készletet veszek!
2010. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat és a véleményeket, örülök, hogy nektek is tetszenek :)

én is arra gondoltam, hogy más más jellegű játékokat kéne venni

2010. dec. 11. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!