Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szívjátok a babátok orrát?

Hogyan szívjátok a babátok orrát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 és fél hónapos és amíg kisebb volt simán kitudtam neki szívni, de most már nem hagyja, forgatja a fejét és sír! Kész kínszenvedés és nagyon sajnálom szegényt, de most kicsit náthás, szóval mit tehetnék?
2010. dec. 10. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kegyetlenül hangzik, és én is utálom magam ezért, de akkor is le kell fogni, és ki kell szívni. Én kölköceim a porszívótól frászt kaptak, így beszereztem egy elektromos orrszívót. Halk, kicsi, de nagyon hatásos. Inkább sírjanak ők, hogy lefogom őket, mint én is és ők is, hogy esetleg arc-vagy homloküreg gyulladásuk legyen... Én a földre fektetem, fölé térdelek, finoman lefogom a lábaimmal a kezeit, egy kézzel szívom a nózit, másikkal tartom a fejét. Pár másodperc ordítás, és vége is...
2010. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni, így kell, muszáj neki szívni. Mi is voltunk úgy hogy sírt és hamar megszokta. Mi már 2 és fél évesek vagyunk, de ő dugja be, és húzza ki.:) Majd megszokja, nyugi, de szívd mindenképpen neki.
2010. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy butálisnak tűnik, amit írok, de ha egyedül vagyok vele úgy szoktam, hogy fölé térdelek, a két combommal lazán lefogom a kezeit, térdeimmel a fejét támasztom ki, és akkor leszívom. Nekem is úgy tanácsolta ezt a módszert egy ismerősöm. A lányommal is így csináltam, és most a pici fiammal is. Sajnálom én is, hogy sír, de muszáj leszívni, mert csak rosszabb lesz, ha bent marad, és aludni sem tud.
2010. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nyakig betekerem egy plédbe, térdem közé kapom a gyereket, lefogom a fejét, és szívom az orrát.

Sajnos bömböl, bömböl de inkább 2perc sírás, mint ahogy más is írta arc-homloküreg gyulladás.

Kegyetlen az élet, de majd megköszöni, ha túléli az első pár évét

2010. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, nem tudsz mit tenni, muszáj lefogni, mert azzal rosszabbat teszel ha nem szívod ki, tudom rossz nagyon, én is utálom mert sajnálom nagyon, de tényleg muszáj. Nálunk is ez van/volt, de ő már 17 hós, és kétféle lefogási technikát ismerek.

Baba földön fekszik, én meg a feje mögé ülök, és a combjaimat teszem a karjaira.

Vagy leteszel a földre egy törölközőt, téglalap alakban, ráfekteted a babát, és ráhajtod a karjaira a törcsit, és a hajtást beteszed a baba háta mögé, így a törcsi fogja le a kezeit. (ezt dokintól lestem el)

Illetve az enyém már nem sír annyira, mert mindig elmondom neki hogy miért kell, hogy utána jobb lesz, és amikor végeztünk megtapsolom, és mondom hogy nagyon ügyes volt, és már ő is tapsol utána. Ja és utána játszhat a porszívóval, a zsinórbehúzóval, és az nagyon tetszik neki. Most már ott tartunk, hogy a kedvenc plüssállatával eljátssza a dolgokat, és kiszívja neki is az orrát. :)

2010. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én porszívóssal szívom neki, ő is utálja, de muszáj, akkor nincs mit tenni. Amikor nagyon kapálózik, becsavarom egy törölközőbe, hogy ne tudja kiütni a kezemből az orrszívót. Lehet, hogy durvának hangzik, de muszáj, mert egyszer megütötte a kezemet, miközben szívtam és felsértettem az orrát.:((( Mielőtt szívom neki, megmutatom magamon, mosolygok, mondom, h. nem fáj stb... ezen elnevetgélünk. Aztán törölköző, az egyik kezemmel a fejét fogom a másikkal szívom.
2010. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leülök a kanapéra, a combom alatt van a karocska, a feje pedig alábam között és szívom neki. Ez a porszívós.Nem sír, de tetszeni se tetszik neki. Amikor nem porszívózzuk,akkor akézi pumpással énekelve. 7 hónapos :)
2010. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tartom a kezembe mintha ringatnám.A hasam felé lévő kezét a karom alatt átbújtatom és a hátamhoz teszem (mintha átkarolná a derekamat) a másik kezét lefogom az egyik kezemmel.A másik kezemmel szívom az orrát.Bár ez csak az elején volt így,aztán idővel hagyta magát.Most meg magának szívja:22 hós.
2010. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A földön fekvős és a lábammal a kezét lefogós bejött :) Sírni sírt,de muszáj :(
2010. dec. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!