Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a fajta babakoc...

Szerintetek ez a fajta babakocsi milyen? 22km

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 10. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kics,vacak kerekei vannak. Minden kátyúban,buckában megfogsz akadni. A baba is rázkódik benne. Saját tapasztalat.
2010. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekünk ilyen volt,mikor a kislányom megszületett!Nem szerettem mert nem lehetett átfordítani a kart,ha már nem a hordozóban ült/feküdt,a bolygósítható kerekekkel ,és mert kicsik is voltak nehezen közlekedtünk télen amikor a nagyinál voltunk falun.Egyébként a hordozót nagyon kihasználtuk,mert sokat közlekedtünk autóval.

Nagyjából ennyi! :)

Gratulálok a picihez! 37hkm

2010. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a kerekek, amit először megnézek a kocsin. Kicsi, műanyag, bolygósítható kerekű babakocsival indítottunk, nem kellett 2 hónap, le is cseréltük. Nagy, felfújható fix kerekek. Én erre esküszök. Hóban, kátyúban, kavicson, mindenhol tolom a kislányom gond nélkül. És nem rázódik szét a kocsiban, mert a gumi kerekek, és a rugózás tompít rendesen :) Szóval ha rám hallgatsz ilyesmit keresel:


[link]


Nem mondom, hogy pont ezt, mert ehhez nincs hordozó, meg nem tudom mi alapján választottad a szóbanforgó kocsit, ezzel csak a kerekeket akartam megmutatni. Boldog babavárást! :)

2010. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
először én is ilyet szerettem volna de van egy óvodás kisfiam és ezt a fajta kocsit nem tudnám bevinni kint kellene hagynom az utcán ezért szeretnék valami hasonlót mit ez köszönöm a válaszokat. 22km
2010. dec. 10. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint az óvodába nem tudod bevinni, míg átöltözteted a kisfiút?Nincs kerítés, vagy első udvar, vagy vmi megoldás, hogy csak ezért ne válassz ilyen kocsit?

Nekem is hasonló van (Gz-zabik kocsi-lengyel gyártmány-hasonló van most Kunert márkájú, lehet van hozzá hordozó is, amit rá tudsz kapcsolni), mint a 3. válaszoló ajánl.Imádom, a lányomat kiszolgálta, tavasszal a tesó használhatja.Jó nézelődést.

2010. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi, mint a Graco quattro tourja? Mert azok nagyon jó kocsik! A kereke sem miniatűr, de nem is az a robosztus óriás kerék. Én szerettem!

Van utánzata is, de ha az olyan, amit fél kézzel is meg tudsz emelni, nem ajánlom!

2 kezemen nem tudom megszámolni, hogy hány babakocsink volt eddig a fiúkkal, úgyhogy bőven van tapasztalatom:)

Ami mostanság bejött, az a felfújható kerekű kocsi. Van egy nagy, és van egy pici, de a picihez meg nem tudok belsőgumit venni:( Szóval, ezeknek is megvan a hátrányuk, amellett, hogy baromi jól mennek terepen!

2010. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg a Kunert és hasonló kinézetű kocsikat nem ajánlom neked! Nagy böhöm, ha a tolókert átfordítod, akkor irányíthatatlan, dög nehéz, ne soroljam tovább!

(Saját tapasztalat)

2010. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(tolókart akart lenni)
2010. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod vízszintesig rakni,és a babahordozóban én nem sétáltatnám a babát,és nem átfordítható a tolókarja.Én vettem egy chipolino kocsit nyáron,mikor született a fiam.Nagyon szeretem,mert könnyű.Olyat,ami újszülött kortól használható,és mikor jött az első hó,akkor vettem a teszveszen fillérekért egy nagykerekűt.Most azt használom,de közlekedni a kicsi kocsival jobb.Mózesre nem volt szükség nyáron,most meg jó meleg bundazsákot használok.Nekem így jó,és 40ezer ft-ból 2 kocsim van.Nagy és egy sportos.Ajánlom az átfordítható karúakat,mert így a szelet,napot,kiküszöbölöm,ha átfordítom a kart.Mondjuk,ha több pénzem lett volna,biztos espiro vectort veszek,nekem az a kocsi nagyon bejön.Remélem segítettem egy kicsit,és sikerül átgondoltan vásárolnod.
2010. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!