Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Elég kínosan...

Mit tegyek? Elég kínosan érzem magam. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Meg tudtam a férjemmel együtt,hogy az anyósom meg állítja a gyermekorvost,és folyton kérdezgeti mi van velünk és a gyerekekkel(4hónapos,a másik 2 éves),én meg felhívtam és meg kértem ne mondjon neki semmit a gyerekorvos.

Anyós a férjem kitagadta,többször feljelentett minket,és úton-útfélen elhord mindenek engem.A nagyobbik gyerekemre azt mondta nem az unokája.Teljesen elszigeteltük tőlük magunkat,mert aki kitagadja a gyerekét számomra senki!!

Erre felháborodott az orvos,hogy merészeltem rá szólni,elkapta a védőnőm mert azt hitte Ő mondta ezt el nekünk,én meg mind egy banga magyarázkodhatok.Nagyon kellemetlenül érzem magam,és kínosan,de jogom van tudni ki érdeklődik a gyerekeim felől,és ki mit mond,mert felelőséggél tartozunk irántuk,és még is csak a mi gyermekeinkről van szó,mi vagyunk a szülei.Sírni tudnék dühömbe!!


2010. dec. 9. 08:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10:32

Teljes mértékbe egyet értek!!

Minden szülőnek a gyereke szent!!

2010. dec. 9. 12:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Arra irtam,hogy más,mert max annyit tud meg a mama,hogy beteg volt-e a gyerek!Hogy ebből kinek,milyen baja származik azt nem értem.Egyébként nekem nincsenek ellenségeim,úgyhogy ez a bankos példa sem érint.Én csak azt mondom lehet jobb lenne Mamával értelmesen leülni beszélgetni,mert lehet hogy tényleg érdekli az unokája.Te pedig add a lovat a kedves kérdező alá,nehogy próbálj neki segiteni,esetleg valami megoldást találni!
2010. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mire tudja felhasználni? Mondjuk arra, hogy a nem megfelelő körülmények miatt betegek állandóan a gyerekek. Rájuk küldi a gyámhatóságot, a gyerekvédelmiseket, a védőnőt, az akárkit. Mivel a kérdező azt írta, hogy már többször feljelentette őket a kedves mama, azt hiszem lenne arra esély, hogy a feljelentések számát növelje.


Szerencsére nem vagyok így haragban senkivel, de itt az oldalon érdekes dolgokat írnak egyes "nagymamákról" vagy egyéb rokonokról, hogy ki, mire képes.


A dokival kapcsolatban pedig ne te legyél zavarban, neki kellene. Tisztázd vele, hogy miket mondott és miért.

Ezek után én biztos, hogy nem vinném többet hozzá a gyereket. Keress egy másik gyerekorvost, akinek meséld el az előzményt (a lényegre szorítkozva) és hívd fel rá a figyelmét, hogy nem szeretnéd őt is emiatt lecserélni. Nehogy az legyen, hogy a mama mézes-mázosan felhívja, ő meg jóhiszeműen mond valamit.

2010. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen adni a lovat a kérdező alá???

Amit az orvos tesz, teljességgel

2010. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Naszóval ismét: Amit az orvos tesz, az TELJESEN TÖRVÉNYBE ÜTKÖZŐ. Ennyi.

Fel kell erről világositani és jelezni kell neki, hogy ennek megfelelően fog a kérdező is reagálni, ha azonnal nem hagyja abba a törvénysértést: kamara, rendőrség, feljelentés személyes adatok és orvosi titoktartás megsértése ügyében.

Nem értem, ez miért ló adása lenne a kérdező alá.

engem is zavarna, ha az orvosom vadidegeneknek információkat ad ki rólam.

Ahogy téged is, ha a banki ügyintéző a szomszédoddal az anyagi ügyeidet csócsálná.

2010. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Egyet értek az utolsó hozzá szólóval!!

Most adok még egy esélyt a dokinak letisztáztam ma vele a dolgot.De tartom olyan intelligensnek,hogy tartja a száját.Azt látom nagyon meg bánta!!Én azt sem értem miért nem mondta,hogy nyáróta csinálja ezt anyósom,minden héten meg keresi az orvost,és kikérdezi!!Próbált panaszkodni a dokinak rólam de a doki állítólag leszerelte!!

Nagy színész a viperácska,de lassan bezárul minden kapu,és bele esik a csapdájába!!

Köszönöm még egyszer nektek!!

2010. dec. 10. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!