Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! (? ) Kínosan érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! (? ) Kínosan érzem magam. Valaki tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
A barátőm 16 éves(mint én) és most van a 2. pasija:(( Nekem még nem volt pasim mert nemtudok ismerkedni.Bulizni meg ilyen helyekre nem mehetek,mivel a szüleim még az utcára sem engednek el este 6 óra után:(( Pedig az a csaj nagyon béna mindenben,és a kinézete is...hát nem 5 csillangos.Kétségbe esett vagyok:( Nem akarok alulmaradni,és elég csúnyának érzem magam.Sokan kérdezik ezen az oldalon hogy kínos e a szüzesség ilyen korban.Az?
2010. aug. 19. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Helló, neked találták ki az internetes chatszobákat :)

Ha van egy kamerád, akkor sokmindent megtehetsz, csak zárd kulcsra a szobád ajtaját. 16 évesen még időben vagy, és az sem gáz, ha 18 évesen, vagy akörül veszíted el a szüzességed. Ne hajts rá görcsösen,mert akkor hibázol (mármint könnyen egy seg.gfej lehet a kiválasztottad)

2010. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én majdnem 17 voltam amikro elvesztettem és 4 hónap után feküdtem le a barátommal,de igaz én az új haveri társaságból ismertem meg azt a fiút.A mostani párom 18 volt amikor elveszítette,szóval nem ciki.Majd eljön az ideje és hidd el nem vagy egyedül.
2010. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te aranyos lány vagy.. kár hogy nem lehet ilyet találni minden utcában ::D
2010. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyedüli ilyen lány szerintem..


"Pedig az a csaj nagyon béna mindenben,és a kinézete is...hát nem 5 csillangos"


De lehet a barátja meglátott benne valamit,amit te nem....nem minden a külső..


"Nem akarok alulmaradni"

Ha számodra ez csak egy verseny,akkor szerintem felejtsd is el,de gyorsan.Szerintem az emberek többsége nem a versenyzés miatt akar egy társat maga mellé.Rossz a felfogásod és lehet ezért nem sikerül.


Nem kínos szerintem...

2010. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó,ez igaz.De félek,hogy kiröhögnek a suliban,már tavaly is piszkáltak ezzel.És a tesóm szerint senkinek sem kellek:(( És szerintem is ez így van...
2010. aug. 19. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kínos hogy szűz vagy... Függeltenül a korodtól, egyáltalán nem az...

És szerintem ez nem is verseny. Aki annak tekinti az szerintem korlátolt...

Majd neked is eljön az időd, csak légy türelemmel :)

2010. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

A tesódtól meg nem szép dolog,amit csinál veled..

Ne hagyd,hogy lerombolják az önbizalmadat.

2010. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról hogy valaki 25 évesen kapta meg az első csókját...Ne parázz már,a pasik nagyon örülnek ha a mai világban egyáltalán akad olyan lány mint te!A többiekkel ne foglalkozz,ők csak éretlen kölykök.Nekik az a menő ha az egész suli végig megy rajtuk.Te is ilyen akarsz lenni?NA NE!... Van belőlük éppen elég!((N) -.-
2010. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kis tinédzser vagy, örülj, hogy ilyen gondjaid vannak.


Na most: utálom a hisztis és nyavajgos lányokat, akik siránkoznak magukon, hogy nem szépek meg hasonló. Hagyd már ezt kérlek!


Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal. Légy önmagad, nőies, de ne k*urvás kis tini, és elöbb utóbb megtalál téged is a szerelem. Nyugalom!


De mondjátok, miért vagytok ennyire idegbajosok, jah már értem, a nyugati kultúra. Nos azt ajánlom, ne azt kövesd!!!


Nem tudom miért kell kétségbeesni...pfff.

Az ég szerelmére 16 éves vagy, még gyerek és máris kétségbeesett vagy ilyen miatt?? Mi lesz késöbb?????

Felesleges ezen bajlódnok, azt hogy sajnáltatod magad, nem érsz el semmit!

És nem fogsz alulmaradni, bár ki tudja. Én voltam Angliában, nos minden tizenéves drogozik, cigizik iszik, meg sszexszel tizenévesen. A mai magyar társadlamo is efelé hajlik, ha ilyen miatt nem akarsz alulmarradni, csak hajrá!

Egyszer egy felnőtt ember 4 gyerekkel kijelentette, hogy annyi esze van, mint egy 13 évesnek, és annyi is volt. Rossz a nyugati szokás, a mai fiatalok ezt követik. Persze ha azt mondom, hogy ne kövessék ezt mindenki lehurrogja a fejem, pedig így van.


Jah meg a magány me g hasonlók, tudod miért van nagy számban jelen a társadalomban???

Mert nincs társadalmi érintkezés!!!!


SZÁNALMAS az aki a chat-ot mondta vagy azt a r*ohadt fécbbbúkot meg az májvipet, mert ezek csak virtuális barátok, nem ezeken a helyeken kell ismerkedin!.

Annyit feltennék, hol van több ismerősöd???

A való életben vagy a közösségi oldalakon???


Változtatnod kéne a dolgokon, beszélj a szüleiddel és mozdulj ki, ahelyett, hogy a fécbúúkot meg a gyak.kérdések pont hut nyomod és több esélyed lenne, mert siránkozással nem megyünk SEMMIRE!


Valahol megértem a szüleidet, hidd el, de 8-9-9/30-óráig kiengednélek, de csak nyáron!

2010. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nah figyelj a külső nem minden én már csak tudom az osztályomba mindenki csúnyának mondot és mond is ..:D De a városba olyan pasik akarnak megismerni ,hogy az osztályom hercegnői nyáladzanak rá:D Olyan pasikkal kavargatok :P Akiket full helyes pasinak mondanak pedig az osztályomba csúnyának mondanak :D De többi helyen meg szépnek szóval ne hidd el az h csúnyavagy :)
2010. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!