Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szereti 4 hónapos...

Miért nem szereti 4 hónapos kislányom az autós ülést?

Figyelt kérdés
Kezdetben nem volt semmi gond, de egyre azt vettem észre, hogy nem szereti valamiért. Járt már valaki így? Mi lehet a gond? Kicsi, szűk, nem szeret hátrafelé utazni, vagy nem jó a dőlés szög? Akinél volt ilyen, mi segített? Gondolkozok rajta, hogy veszek egy olyan autós ülést, ami 4 éves koráig jó, mert ez csak 13kg-ig jó.
2010. dec. 9. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert erdekli a vilag, es abbol nem lat semmit. Nekem 3 hós es mar nem birja.
2010. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És egy olyan ülésbe hogy teszed bele,ami 4 éves koráig jó?Mert abban elvileg ülnie kéne.De azt még nem tud.Nekünk is probléma ez,de sajnos amíg ilyen kicsi nem tudsz mit csinálni!
2010. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vannak olyan ülések, amik 0-4 éves korig jók, és mind a két féleképpen be lehet rakni az autóba. Előre nézetbe, meg hátranézetbe. Vannak olyanok, amik dönthetóek is. Láttam olyat, aminek csak két fokozata van, de láttam olyat is, aminek 5 fokozata van. Sőt! láttam egy olyat, amilyet szerintem mindenki elfogadna:D Teljesen vízszintesbe hozható az egész, a talpán forgatható az egész ülés, így az autóba akár feléd is tud fordulni a gyerek! Az is 0-4 éves korig van...az árát nem láttam, csak a videót róla. Na, ha megnyerem a lottót olyat veszek a gyereknek:D
2010. dec. 9. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
09.46 vagyok!Én is néztem a Concorde Ultimaxot!Az nagyon jó,azt is úgy kell,hogy amíg kicsi addig ugyanúgy kell bekötni,mint a bébihordót,majd ha már tud ülni akkor meg fordítva,meneteiránnyal szemben!A talpán lehet fordítani és így más a dőlésszög,kicsiknek és ülni tudóknak!Nagyon jó,de ugyanott vagyok vele ahol a part szakad,mert ugyanúgy háttal van és semmit nem lát,talán annyi hogy tágasabb,mint a bébihordó!Nekem az a bajom az olyan ülésekkel amik nagy intervallumot fognak be(0-4 éves),hogy ugyanúgy meg tud védeni ütközésnél egy újszülöttet,mint egy 4 évest?Én félnék...
2010. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!