Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparácios szorongás. Hogyan...

Szeparácios szorongás. Hogyan tehetetem elviselhetővé?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos lesz jövő héten.Nem szokott rá soha senki más vigyázni csak én.Teljesen össze vagyunk nőve....már egy pohár vizet nem tudok úgy meginni, hogy ne üvöltene, mert nem lát közben.

Nem szoktam sírni hagyni, de nem tudom/akarom egész nap vinni mindenhova a lakasban (pl amig wc-re megyek, tusolok nem vihetem magammal....).Folyamatosan ellenőriz ejjel és nappal alvás közben (csak a kezemben hajlandó aludni.Az nem elég ha mellé fekszem az ágyban).Ha le merem tenni felkel és nyöszörög, hogy vegyem fel.

A vállaim karjaim és a hátam borzalmasan fáj mar.Eddig szépen aludt az ágyában és eljátszott egyedül amig a házimunkát megcsináltam.Mi a megoldás??Várjak amíg jobb lesz??Nem tehetek mást?


2010. dec. 8. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia, nem változtat rajta, max rosszabb lesz.

nálunk korán kezdődött, 6 hósan, éskb másfél évig tartott, persze az intenzitása egyre csökkent. azt mondta nekem egy gyógypedagógus, minél hamarbb kezdődik annál tovább tart....nálunkbejött.. amúgy ezt ha mr elmúlt később előhozhatja egy negatív dolog vagy bármi amit a gyerek negatívként él meg, vagy megterheli. pl. nálunk hafog jön, a mai napig anyásabb lesz, vagy pl most kezdett félni a sötéttől, az is erősítette....vagy itt volt nemrég a ritkán látott mama, az is bekavart neki....ő amúgy ilyen érzékenyebb, alapból anyás. kitartás, majd jobb lesz, mondom.

utolsó válaszoló

2010. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tehát vegyek bérletet masszázsra.....:)nem fogom fel tragikusan a dolgot, csak sajnálom szegényt és baromira szenvedek a csigolyámtól....


Mindenkinek szép napot kívanok!!

2010. dec. 8. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!