Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pont egy hete nem voltunk...

Pont egy hete nem voltunk kint a levegőn babámmal. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok a kicsikkel, a nagyobb két és fél éves, és egyszerűen mire kimentünk volna, esett vagy sötét lett vagy hatalmas volt a szél. Holnap délelőtt kiviszem kicsit őket, de csak 10 percre mert egyedül leszek velük. Nem lesz baja a picinek ettől a kevés levegőtől? Bent rendszeresen szellőztetek!
2010. dec. 6. 15:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
ÚRISTEN, hogy bírod???
2010. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Ne akadj ki,felesleges.Mindenki csinál hülyeséget és ettől Te egy szuper jó anya vagy és látszik a szavaidból,hogy csak Őket tartod szem előtt.Sajnálom az anyagi gondokat,majd megoldódik.Vidd ki,ha lesz időd,nagyon irigyellek a kertes ház miatt,remélem egyszer nekünk is az lesz.Nekem is 4 hónapos a fiam,nekem még csak Ő van.Minden jót.
2010. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Őszintén? Nem vettem észre, hogy eltelt egy hét.... szégyenlem de ez van. Fel sem tűnt, hogy nem voltunk kint, úgy elpörögtek a napok.

Utolsónak: Igazából sorházi lakás ez, nem az újabb típus, de igen legalább van 100m2-es saját előkertünk, egy kis tetős-terasszal a közepén, így még jobban szégyenkezhetek mert ráadásul esőben is ki lehet állni- ülni alá. Köszi a válaszokat!

És mielőtt bárki megszól, netezni sincs időm, fél kézzel altatom babakocsiban a kicsit, és ilyenkor van időm arra, hogy levelezzek.

2010. dec. 6. 18:12
 14/27 A kérdező kommentje:
Utolsónak még annyit, hogy köszönöm a biztatást, és kívánok minden jót nektek, de leginkább egészséget! Szopcsizik a baba?? van tejed?
2010. dec. 6. 18:15
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj semmi baja nem lesz. Aki pedig rosszindulatú azzal ne is törődj! Remélem az anyagi problémátok is hamar megoldódik!

Nálunk is volt, hogy nem tudtam kimenni, a kislányommal (10 hónapos), pedig mi is kertes házban lakunk.

Én sem ülök a fenekemen, főzök, mosok, takarítok, majdcsak minden nap, én is sokat vagyok vele kettesben, mert a férjem sokat dolgozik. A lányommal is sokat foglalkozom, énekelek neki, játszunk és nálunk is volt, hogy mire kimentünk volna besötétedett, de van, hogy kint alszik, az is jót tesz neki!

2010. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajna én már nem merem kivinni a 18hónaposom. A múlthéten nyakig felöltözve, hótaposó mozdulni nem tudott úgy becsomagoltam, játszottunk, sétálgatott egész nap kint voltunk meleg teát ivott, a nap is pislogott, nem volt szél(pontosabban szélvédett a kert) ez volt kedden, erre szerda-szombat kórház, mert kijött a bronchitise, azt hittem megzavarodok, hogy még mit tegyek, hogy kivédjem ezt a nyavaját, mert a kórházban csak kínlódik, mert ugyan másnap már "jól" van, egy hétig bent tartják, és a folyosón rohangálni??? 6hét múlva jön a tesó is, miatt ugye nem tudok csak úgy elindulni...


A kicsinek nem lesz baja, gondolom azért az ablakot kinyitod két kapkodás között- elképzelem, te is úgy érezheted magad mint mézgáék, én néha igen- így van friss levegő bent, de hogy te megkattansz egy idő múlva, az fix. Amint úgy engedi a dili kapd magad és a törpöket, menjetek sétálni egy jót.

2010. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy tipp, a sötét ne zavarjon, a kicsik élvezik, a teraszlámpa felkapcs, a nagynak valami keresnivaló látótávolságon belül, te meg a kicsivel kint lehetsz a kaland alatt, hidd el a nagy is élvezni fogja a picit meg nem nagyon hatja meg, van amikor sötétben jutunk el vásárolni, a fiatalúr hisztije miatt, és nagyon tetszik neki az ismerős de ismeretlen környezet.
2010. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
:))))) Nagyon jól esik a megértés, biztatás. Aranyosak vagytok. Köszi!
2010. dec. 6. 19:12
 19/27 anonim ***** válasza:

17:52

Én megőrülnék, ha egy hétig nem mennék ki-így érettem.

2010. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

Akkor a kérdező védelmében először: mi sem sokat voltunk kint, pedig kertes házban lakunk, mégis csak annyira voltunk kint, míg elmentünk valahova ügyintézni, mivel ennyire volt időnk.

Az egy másik kérdés, hogy a gyereknek kell levegőn lennie, bezárkózni sem jó, de van olyan, amikor az embernek leginkább ahhoz van kedve, hogy zsákot húzzon a fejére és magára zárja az ajtót. Kert ide vagy oa.

2010. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!