Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet zöld a kaksi...

Mitől lehet zöld a kaksi anyatejes babánál?

Figyelt kérdés

Pár napja rondát kaksázik 3 hónapos babám. Van hogy a szokásos sárga, de feketés, zöldes "csíkok" vannak benne, de 2 napja kifejezetten méregzöld...:(

Túlevéstől nem lehet, mert kifejezetten keveset eszik, még aggódom is ezen.

Esetleg amit éjjel lefejek, azt másnap szoktam odaadni neki pótlásnak, lehet, hogy attól? de eddig is így csináltam, és nem volt gond...:-/

Amúgy láza nincs, jó a kedve is, talán kicsit többet alszik, mint szokott...


köszönöm


2010. dec. 4. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Attól van hogy sok első tejet iszik kevés tápláló hátsó tejet és a bélrendszerben gyorsan átjut a hig tej a belé ürülő epefesték nem emésztődik meg.

sokan tévesen azzal azonositják a zöld kakit hogy a baba éhezik .


szoptasd hosszabb ideig.

2010. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bomlik le teljesen az epefesték mert előbb "kijut".
2010. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és értem.

De nem akar tovább szopni, egy idő után kitolja a cicit, és elfordítja a fejét, mert minden más érdekesebb, mint Én :-)


Amúgy biztos így van, hogy csak első tejet iszik, mert alig hízik, viszont amit lefejek, azt is megkapja, és abban benne van a hátsó tej is, nem??? :-/

tanácstalan vagyok...

2010. dec. 4. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:

én sem tudtam ezt az epés dolgot! tök jó, hogy megtudtam!!!

Szerintem próbáld meg, hogy etetés előtt fejjél le a cicidből, és akkor kimegy ez az első tej. akkor pedig ha szopizik, a tápláló tejet kapja. szoptatásnál meg próbálj minél ingerszegényebb környezetet teremteni, hátha akkor tovább eszik. nem tudom, próbáld meg, hátha segít. sok sikert!

2010. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen amit lefejsz az hátsó tej. Az fehérebb nem olyan átlátszó.
2010. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

de tulajdonképp amit lefejek, azt is megkapja, szal nem egészen értem mégsem...:-/

2010. dec. 5. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy sokan sokféle dolgot írnak.Nehéz dolog ez.Inkább kérdezd meg a dokitokat vagy a védőnőt.Egyébként sok mindentől lehet.Megfázás,epe,alultápláltság.Jobb ha szakemberhez fordulsz ha nem javul.
2010. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Persze, persze, megyünk a dokihoz holnap, csak mivel hétvége volt, így gondoltam addig is kérdezgetek...

2010. dec. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!