Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babánál a zöld kaki...

Anyatejes babánál a zöld kaki az "alultápláltság" jele is lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenhol azt olvasom, hogy a zöld szín inkább a túltápláltság jele, de izgulok, mert nálunk 2 napja nagyrészt ilyen színű a kaki. Az a félelmem állandóan, hogy nem eszik eleget. 2 hónapos a pici, igaz az első hónapban 1200 gr-ot hízott..:)
2010. jún. 23. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,hogy alultáplált lenne a babád.Két gyereket szoptattam ,mindkettőt 2 évig,és velünk is előfordúlt ilyen.A védőnő azt mondta,hogy valószínűleg nagyon gyors ilyen alkalmakkor az anyagcseréje,és ezért ilyen a színe a székletnek.Az alúltápláltságnak más tünetei is vannak(soványság,gyengeség,rosszkedv,beesett szemek,száraz száj stb.)
2010. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj! Az alultápláltságnál inkább kaki sem lenne, nemhogy zöld:) Szerintem nagyon falánk babaád lehet, 1200 gramm nem semmi! Nekünk kb. 3 hónaposan érkezett a szép aranysárga széklet, addigra a lányom is megértette, hogy a cicit nem viszik el és mindig lesz mit ennie! Szóval biztos eleget eszik a babád:)
2010. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató, kedves válaszokat!!! :))))
2010. jún. 23. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is volt zöld a kaki és a gyermekorvos azt mondta, hogy egy kicsit többet evett, de ez egyáltalán nem baj.
2010. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt zold kaki meg is ijedtunk, de emg most sem tudom, hogy azert volte mert nem volt eleg a tejcsi vagy mert epp hasmenesem volt nekem es az zavart be, de most mar minden ok megint. het utan kezdodott es most 11.ik hetesek vagyunk.
2010. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!