Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam a babámnak a Gripe...

Hogy adjam a babámnak a Gripe Water-t?

Figyelt kérdés
Ma adtam először az 5,5 hós babámnak,de nem igazán ízlik neki! :-)) Az van rajta hogy evés közben vagy után. Gondoltam arra hogy beleteszem azt az 5 ml-t a tápszerébe!
2010. dec. 4. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehetne vele elfogadtatni, de amennyire a szagára emlékszem, nem lehet túl jó az íze, szerintem az egész tápit "elrontja", mármint az ízét.

Mi egyébként beleraktuk cseppentős üvegbe, szinte kiszopogatta a bébi a cseppentőből és máris ehette tovább a tápit. (Az evés vége felé kapta a g.w-t, így nem sírt, ha egy pillanatra elvettük tőle a tápit.)

2010. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nagyon reménykedem ebben a vízben, már 1,5 hónapja szenved a babám, és már mindent kipróbáltam! Nagyon sajnálom szegénykémet!!!! Nektek akkor bejött??? Én eddig csupa jót hallottam erről a vízről!!! :-)))
2010. dec. 4. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött, de mondjuk nem volt túl erős a hasfájása a babámnak. Szerintem sok bébinek használ, jókat hallottam róla. Sajnos nem túl jó a szaga, íze, de nekünk nem volt ezzel gond.

Gyerekorvossal beszéltetek már? Ha ez sem segít, lehet, hogy érdemes. Vannak nagyon hasfájós babák, akiknek csak a görcsoldó gyógyszer segít, pl. papaverin.

De kívánom a legjobbakat! A G.W. azért szerintem esélyes, hogy bejön.

2010. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

espumisant probáltad?


amugy ennyi idősen érdemes megemliteni a dokinak h még mindig hasfájos...

2010. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem, de ha ez sem segít, akkor irány a doki!!! Kb 1,5 hónapja minden éjjel óránként 2X nyűgös, én pedig rögtön pattanok és elringatom így nem kel fel, és észrevettem hogy olyankor mikor pukizik a kezemben megnyugszik. De bevallom őszintén én sem nagyon bírom már. 1,5 hónapja csak fél órákat alszom éjszakánként maximum, de az is előfordul,hogy éppencsak leteszem a "popsim" az ágyra, megint nyűgös,dög fáradt vagyok, nappal meg hát tudod a házimunka!! :-((((
2010. dec. 4. 18:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Se az infacol, se az espumisan nem jött be. 4 hónapos koráig olyan szépen átaludta az éjszakákat, 12-14 órákat aludt egyhuzamban, remélem ez a víz bejön, és akkor újra nyugodtan tud aludni, mert nappal egyébként semmi! Vidám, jókedvű, játékos, mindig éjszaka szenved!!! Pedig sokat altatom nappal hason, és tornázni is szoktunk!!!
2010. dec. 4. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sugárban hányt a GW-től, én nem erőltetném.
2010. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom, ha még holnap éjszaka sem lesz hatása természetesen nem adom tovább neki!
2010. dec. 4. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is a GW vált be. mi kb.30-40milli anyatejbe tesszük bele és először ezt issza meg, aztán kap még pluszba "tiszta" anyatejet. a lánykám már így issza két hónapja. édeskés ízű, valószínű az nem izlik neki. mint ahogy írtam, nyugodtan tedd bele több folyadékba.
2010. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :-))
2010. dec. 4. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!