Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha nem hajlandó...

Mit csináltok, ha nem hajlandó kesztyűt venni?

Figyelt kérdés

15 hónapos lányom üvölt, ha csak közelítek felé a kesztyűvel. És persze nagyon ügyes, leszedi, még nem sikerült úgy ráadnom (két félét is próbáltam)...


Most még elmegy, bár szerintem már ez sem tesz jót neki, de mi lesz, ha jönnek a mínuszok? Bármilyen ötletnek örülök!


2010. dec. 3. 21:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

22:10es vagyok

és, ha kell 100x visszahúzom rá a kesztyűt nem?csak érti mit akarsz.

jó éjszakát

2010. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én beleraktam a kabátjába zsinórral, hogy ne hagyjuk el. Már azon is gondolkoztam, hogy talán az idegesíti?


Sajnos ő már nem szundikál csak úgy kint, nagy hozzá. Oviba megyünk-jövünk, és vásárolni megyünk, meg ügyeket intézni, úgyhogy nagyobb séták max. apával vannak.


Egyébként a sapkáját is letépné, csak azon van kötő, és rá tudom tenni úgy, hogy ne tudja levenni. (Meg is kell erősítenem a kötőjét, amire plusz tépőzárat is varrtam, mert csak így "bombabiztos".)


Hidd el, alkalmazok én "erőszakot", csak kesztyű kérdésben egyelőre ő az "erősebb", ezért tettem fel a kérdést...

2010. dec. 3. 22:23
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 16 hónapos és úgy szerettettem meg vele a kesztyűt,hogy sokat bábozunk.Van rendes és van ujjbáb is.Aztán kivette a szekrényből a kesztyűt és azzal is játszottunk mintha báb lenne.Szívesebben viseli az 5 ujjasat mint a másikat,de szerintem ez is haladás.
2010. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az, ami nem megy, hogy 100x visszahúzzam, mert egyik kezemmel a babakocsit tolom, másikkal meg a nagy kezét fogom, amit a többsávos forgalmas utaknál nem szívesen engedek el még akkor sem, ha tudom, hogy nem rohan ki az útra. És közben fel-le szállunk a buszra...
2010. dec. 3. 22:26
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi 22:25-ös!

Végre egy konstruktív ötlet!! Ezt tutira kipróbálom! :o)

2010. dec. 3. 22:27
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

22:25 vagyok.Örülök,hogy segíthettem!!!!!!!!

Csak annyi hogy nyáron kapta a bábot és ősszel már működött a kesztyű is.

2010. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A " szuperanyu" vagyok: a keszyübe bele lehet egy zsinórt füzni csuklónál, és amikor rajta van a gyereken, megközni - akkor nem tudja lehúzni. De a bábozás is jó ötlet.
2010. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam (1 éves)mondjuk nem sírt, ha ráadtam a kesztyűt, csak rögtön levette, ezért széles cellux ragasztóval odaragasztottuk a kesztyűt a pulcsi ujjához, utána adtuk rá a kabátot. Persze le akarta venni, de hamar rájött, hogy nem megy, így többet nem is próbálkozott. Egy sétán volt odaragasztva, azóta nem akarja leszedni. Kicsit drasztikusnak hangzik, de bevált!
2010. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mi bajod lesz tőle ha leveszi? majd rájön hogy hideg van és legközelebb nem veszi le.nem fog lefagyni a keze.
2010. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!