Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyba vennétek új matracot?

Kiságyba vennétek új matracot?

Figyelt kérdés
18 hónapos a fiam.Februárban érkezik a kistesó.Szerintetek vegyünk új matracot a kiságyba,vagy jó a régi???
2010. dec. 2. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az, nem kell új. Ha idegentől kaptunk volna ágyat, biztos vettem volna bele új matracot, de a tesó örökli, így semmi gáz szerintem. Max. ha rendes matrac, akkor előtte mosd ki, ha nem mosható, akkor gőzöld át.
2010. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék.

Hiszen a tesó volt benne, te tartottad rendben.

2010. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tisztának tiszta.Csak arra gondoltam,hogy nem-e deformálódik el 1 idő után?
2010. dec. 2. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kókuszmatracunk van, de ez tök úgy néz ki, mint újkorában. Ha valami gondja lenne, belapul, vagy ilyesmi, szerintem azt lehetne látni...
2010. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem sajnos ócska matracom van, pedig a kikában vettem . és 2 hét után olyan gödör lett benne, hogy hidd el, ha a tiétek el lenne deformálódva, látnád.

sztem nem szüksége újat venned.

2010. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell új jó a régi.
2010. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!