Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos babám 1 hete...

3 és fél hónapos babám 1 hete rosszul alszik,3 óránként felkel. Eddig végigaludta az éjszakákat. Mitől lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korban ez normális, inkább az tekinthető "furcsának", vagy inkább ajándéknak, hogy eddig átaludta.


Változik, fejlődik, érik az idegrendszere stb.

Nem kell csinálni semmit. Szoptasd meg, ha ébred, és tedd vissza. A három óránkénti ébredés szerintem "normális".

2010. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy csak 3 óránként!Az enyém 20-40 percenként,amikor ennyi idős volt!Most 5 hónapos és egyszer kel!Valószínü volt egy növekedési urgás 3 hónapos kora körül!De szerintem mindig változnak az alvási szokások!
2010. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy, tudod? :-) Szerintem is teljesen normális, hogy 3 óránként ébred enni. Nekem is ennyi idős a kisfiam és az éjszakáink így néznek ki: 8-kor fördés, aztán evés, majd szundi, ezután hajnal 1 és 2 óra között ébred enni újra, majd innentől kezdve 3 óránként újra és már hajnalban nem is hajlandó visszaaludni, egyre többet van fennt, igényli, hogy foglalkozzam veleo. De még így sem panaszkodm, mert van aki 5-ször, 6-szor ébred a kicsihez. Nekem még ez is nehezen megy :-) Jó babázást!
2010. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!