Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 3,5 hónapos, eddig...

Kisbabám 3,5 hónapos, eddig végigaludta az éjszakákat,de most kétségbe vagyok esve, mert mióta megkaptuk a háromhónapos oltását azóta szinte nem is alszik. Mit tehetnék? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

első nap belázasodott,akkor érthető volt,ez másnapra el is múlt.Azóta viszont óránként kel éjszaka,és csak cumival hajlandó aludni,ami eddig csupán az elalváshoz kellett.

Enni is többet eszik(tápszeres),és nappal is csak a kezemben hajlandó aludni ami szintén nem volt eddig jellemző.

A férjemmel már zombik vagyunk és az én derekam sem bírja sokáig(8 kiló a drágám).

Segítsetek mi lehet a baja?


2008. nov. 2. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy eddig tudtál aludni. Lehet fogzik és éppen áttörnek a fogai. Az én kisfiam azért volt ilyen. Nézd meg az ínyét nem duzzadt-e, és vegyél neki valamit fogzásra. Nagyon nyálzik? akkor biztos a foga.

Nyugi túl lesztek rajtan én már 4,5 éve nem alszom át az éjszakékat:)

2008. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! csatlakozom az előttem szólóhoz! mi 6 hónaposak vagyunk. 4 hónapos koráig végigaludta az éjszakát, aztán jöttek a fogacskák. Már az 5.-nél tartunk és fent vagyunk éjszaka min.2x. Elfog múlni. Kitartás!!!
2008. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Remélem tényleg ez aszünk gond és hamar túl leszünk rajta mert ez neki sem túl jó:(

2008. nov. 2. 20:06
 4/4 A kérdező kommentje:
És még a gépem is begolyózott:)
2008. nov. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!