Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvással kapcsolatban? Előford...

Alvással kapcsolatban? Előfordult ilyen másnál, hogy a holnap lesz 4,5 hós kisfiam eddig végigaludta az éjszakákat, a mostani viszont katasztrófa volt.

Figyelt kérdés

Legalább 10x kellett bemennem hozzá éjszaka, mert mindig valami baja volt. Leginkább talán az, hogy most gyakorolja a hasról hanyatt fordulást, de úgy utál aludni. Mindig visszafordítottam, de 10 perc múlva újra hanyatt volt és szirénázott. Adtam neki inni, hajnalban előbb kapott enni is, de egyszer keservesen felsírt. Kivettem, megsimogattam, megpuszilgattam, adtam neki teát, és a kezemben bealudt. Mi lehet ez? Így kezdődne a fogzás? Az öklét lassan egy hónapja rágja, és ömlik a nyála, az ínyén viszont nem látok még semmit.

Mire számíthatok szerintetek? Ezután minden éjszaka ilyen lesz?


2010. febr. 13. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi volt éjjel,de 6 hós lányom is ezt csinálta,és ma is nyűgös.Nekünk már kint van két fogunk.Nagyon szeles az idő,lehet,hogy ez volt.
2010. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nyűgösebb volt éjszaka, pedig biztos, hogy nem jön még a foga, ugyanis még csak 2 hónapos. Lehet, hogy csak az időjárás lesz az oka.
2010. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 4 hónapos és 3 óra óta csak pörgött az ágyban egyik oldaláról a másikra. Most meg olyan fáradt és nyűgös, hogy megőrülök. Úgy érzem magam, mint akiből kiszívták az energiát.
2010. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudlak biztatni. A kislányom 4 hetes korától 4,5 hónapos koráig átaludta az éjszakát este 8tól reggel 8-9 ig aludt (csak anyatejet kapott) és egyedül aludt el a kislágyában nappal, este. 4,5 hónaposan indult meg nála a fogzás, azóta nagyon sokat van fönn éjjel és cicin alszik el nappal és este is. Most lesz egy éves.
2010. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uhhh... nagyon remélem, hogy csak az idő miatt, és hogy nem úgy járunk, mint az utolsó válaszoló. Nálunk már a cici sem segít, ugyanis két-három napja nem fogadja el. Úgyhogy szép lassan leválasztja magát. Így is már jó ideje csak napi 2x tudott szopizni, mert megy el a tejem. Most még ennyi sem lesz. :(
2010. febr. 13. 10:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és persze mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 13. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk 4 hónapos kora környékén kezdte gyűrni a kezét a szájába,de csak 5,5 hós korára jött ki az első fogacskája.

Akkor ő is felkelt éjszaka 7-8-szor.De ez mindenkinél másképp alakul.Az is lehet,hogy csak az időváltozásra reagál így.

2010. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!