Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túrót mivel keveritek össze?...

Túrót mivel keveritek össze? Ma őszibarackal csináltam ezen kívűl még mivel lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én körtével szoktam
2010. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meggy, mindenféle üveges bébidesszert (málnás, epres például, ezek nagyon mennek a túróhoz)
2010. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Banán, meggy, narancs, bármelyik gyümölccsel.
2010. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én minden gyümölccsel összekeverem, amit szeret.
2010. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Főzelékekbe is szoktátok?
2010. nov. 29. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tettem főzelékbe. Eddig túrókrémet csináltam: túró, joghurt banán/alma fahéj, esetleg kis nyírfacukor. Nagyadagban kellet csinálnom, mert mi is esszük.
2010. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én üveges gyümölccsel nem szoktam keverni és még sose tettem a főzelékébe, de a felsoroltakon kívül még sütőtökkel keverem.

A fiam 1 éves a kedvenc kombinációja: túró, natúr joghurt, sült sütőtök, alma, banán.

Másik kedvence, bár nem tudom, mennyi idős a gyereked, a "palacsinta": víz, tojássárgája, liszt. Ebből sütök egy vastagabb lepényt, apróra összevágom, elkeverem túróval, joghurttal és valamilyen gyümölccsel. Annyit kell csinálnom, hogy az apjának is jusson. :-)

2010. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!8hónapos:)
2010. nov. 29. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Csak egy tanácsot szeretnék adni hogy mivel ne keverd össze a túrót mert én megjártam vele. A kiwitől keserű lesz a túró, nem lehet megenni.
2010. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi!Kivit még nem adtam neki várok még vele.
2010. nov. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!