Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet e a Down-kór egyik...

Lehet e a Down-kór egyik tünete, ha a baba folyamatosan nyújtogatja a nyelvét?

Figyelt kérdés
Nővérem 4 hónapos kislánya folyton nyújtogatja a kis nyelvét,az orvos genetikai vizsgálatra küldte őket,ami 2 hét múlva lesz,addig megőrülünk a várakozásba..Veletek történt már hasonló? Előre is köszi!
2010. nov. 29. 04:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy babán látszik, ha Down-os. Mélyen, nyakra lenőtt haj, vastagabb nyak, furcsább orr, stb...

Ezt egyből kiszúrják. Szerintem nem lehet Down-os. De a doki csak ezt mondta, hogy lehet, Down-szindrómás, vagy más betegség is szóba jöhet?

Szerintem ha nem láttok rajta külső jeleket, nem beteg, csak tetszik neki a nyelve.

2010. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen rövid idő alatt ennyien válaszoltatok! Kicsit megyugodtunk,20-án megírom,hogy mi lett az eredmény.
2010. nov. 29. 19:44
 13/23 A kérdező kommentje:
Ja és a babán semmilyen más árulkodó jel nem látható,pajzsmirigy rendellenességre is gyanakodnak. Istenem csak ne Down-kór legyen...
2010. nov. 29. 19:51
 14/23 anonim ***** válasza:
Kiderült már valami? Gondolok rátok!
2010. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is erdelek, hogy mi ujsag?

2011. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudtok már valamit?

2011. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szia! érdeklödnék h mi lett az eredmény? remélem minden rendben. mi is nyujtogatjuk :(
2011. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Sziasztok. Tudom,hogy nagyon régi a poszt,de nálunk is ugyan ez a helyzet. Nyelvöltögetés,es néha kicsit lógatja is a nyelvét. Valaki megtudott valamit az eredményről? Nekunk még 1 honap mire megjon a genetikai eredmeny.
2021. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező és kedves utolsó válaszoló! Mi lett az eredmény? Sok hasonló cipőben állónak segítség lehetne… Remélem minden rendben.
2021. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A nyelvoltogetes mit takar? Mert szerintem sok baba oltogeti
2022. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!