Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudok nagy hoban...

Hogyan tudok nagy hoban kozlekedni babakocsival? Biztonsagosabba teheto valahogy a kocsi? Itt nincsen hideg elleni vedokrem babak arcara mivel helyettesithetem?

Figyelt kérdés

Amikor Angliaba koltoztunk azt igertek itt nincsen tel.....csak huvos oszi idojaras.

Na bummm amiota itt elunk mindenfele rekordokat dontoget a hideg es a ho.

Raadasul hegyekben elunk es nem tisztitjak a jardakat.Hogyan tudom kozlekedni?

A lanyomat feltem, nehogy felboritsam a kocsival(mindig bekotom az biztonsagi ovvel).

Hallottam, hogy otthon van hideg ellen arckrem a babaknak.Itt meg nem lattam.Mivel helyettesithetem?Esetleg vazelinnel?A foka vadaszok is zsirral kenik az arcukat a hideg ellen.

Ez megoldast jelenthet???


2010. nov. 27. 09:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nincsen -20 az teny.

Azert en veszek ilyen kremet ha mar van :) Kerestem gyogyszertarban es nem tudtak segiteni, igy azt hittem nem is lehet kapni.Orulok, hogy tudok venni:)

2010. nov. 27. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!