Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam át a turmixo...

Hogyan szoktassam át a turmixolt, pépes ételről a "rendes" darabos ételre? 1 éves

Figyelt kérdés
Elrontottam még a kezdeteknél...mindent turmixolva adtam neki,a gyümölcsöktől kezdve, a pörköltig.Egy időben próbáltam darabosabban adni neki,mire öklendezni-hányni kezdett tőle,úgyhogy nem is erőltettem.Viszont már elmúlt 1 éves és már nagyon idegesít,hogy még mindig turmixolok neki mindent.Sőt,hogy változatos legyen,tízóraira kap üveges gyümölcsöket is,amit 4 hós babák esznek...Egyébként van 10 foga,és a túrórudit,sós kukit,csokit,körtét (szeletelve),babapiskótát gond nélkül elrágcsálja.
2010. nov. 25. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az én lányom 17 hónapos és még mindig pépeset eszik. Már én is mindent kipróbáltam, de ő is inkább éhezik, minthogy a darabos kaját megegye. Kifli, túrórudi, keksz, ezeket mind megeszi, csak a normális főtt ételt nem. Én is nagyon unom már ezt, de már kezdek belenyugodni, inkább nem erőltetem, megvárom míg ő akarja.
2010. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 17 hónapos a gyerekem és 16 (!) foga van.:) Mi kifliről, piskótáról álmodozni sem merünk, mert nem lehet a kezébe adni, tömi a szájába, aztán fuldoklik. Így nem merek ilyet adni. Kekszet szintén nem , meg keményebbeket sem, mert néha "elfelejt" rágni. Én meg nem kockáztatok- hanem kockázok (hahh-hahh:D), én is várok. Szóval hozzánk képest aztán egyáltalán nem vagytok lemaradva!:)
2010. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!