Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változott meg a széklete?

Mitől változott meg a széklete?

Figyelt kérdés

Babám 2 hónapos tegnap kapta meg a védőoltást,elég jól viseli.De a baj az,hogy már pár napja észre vettem,hogy erőlködik,van hogy sikerül magától pukizni van,hogy tornáztatom és utána megy neki.Folyton rugdos,de nem mindig sír.Kaka volt eddig minden nap egyszer(elejétől kezdve tápszeres).A doki azt mondta,hogy nem kemény a pocija,megvizsgálta és nem talált semmit.

A székletében is két napja darabkák vannak.Ráadásul tegnap este savanykás szagú és szintén ilyen darabkás volt valamint sárgás-zöld.Oltástól?

Egyébként jó kedélyű,mosolygós baba.


2010. nov. 25. 05:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben azt is észrevettem,hogy oldalt fektetve állandóan szájában van a keze és össze-vissza nyálazza.

Ez már lehet a fogzás indulása?

2010. nov. 25. 05:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnál is volt ilyen. Nekem azt mondták,hogy a zöld széklet túlevés miatt van...

Infacolt és Grapewater-t használtam neki könnyítésként. 4 hónapos volt kb. amikor már nem kínlódott annyit.

2010. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.Nem hiszem,hogy túletetném.Vissza szinte egyáltalán nem jön semmi,ha jön is akkor tényleg pici folyik ki a kis száján.A súlyához mérten növelem mindig neki az adagot fokozatosan.Eddig 135ml evett 6x,most bő egy hete váltottunk 150ml-t adok neki de csak 5x,mert így igényli és meg is eszi.Van hogy meghagyja az utolsó kortyot,de akkor hagyom is nem tukmálom belé.Tegnap szuri után amikor hazajöttünk nem evett csak 100ml-t,de utána rendesen megette az adagot.Most 5430g a drágám és 62cm.

Nem tudom mi lehet.

De azért köszönöm a válaszod.

2010. nov. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!