Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a Fisher Pice...

Mi a véleményed a Fisher Pice játékokról?

Figyelt kérdés
Több helyen olvasom,hogy lusta szülők veszik a gyermeküknek.Annyira átérzem,hogy ilyet az irigy emberek irnak.Nekünk van egy pár ilyen játék itthon.Ez mellett minden délelött nagyokat sétálunk,homokozunk.Napközben több könyvet elolvasok,építünk,mondókázunk.Aki nem akar venni,ne vegyen,de ne huzza le azt aki ezt megteszi.20hónapos kislányom folyékonyan beszél,mondokázik.Törödők vele fp játékai mellett.
2010. nov. 24. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs FP játék, de szerintem nem is fogok venni neki, ha csak nem találok valami pótolhatatlan és kihagyhatatlan darabot köztük. Szóval én azért nem veszek az 1 éves gyerekemnek, mert rengeteg játéka van, néha mégis szivesebben játszik a távirányítóval, egy darab fakarikával meg egy szalaggal stb. Azért nem kellene neki tovább egy játék, mert rá van írva, hogy FP. Ha kapunk nem fogom kidobni, de tanuló nyulat, lovat, macit és ki tudja még mit nem veszek, mert nem azoktól lesz okosabb. Ha valaki megveszi, az az ő dolga én nem foglalkozok olyanokkal, hogy ki milyen játékot vesz a gyerekének. Ez mindenki magánügye.
2010. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%
Szívemből szólták Kedves Kérdező!!!!!!!Tényleg irigység szaga van egy kicsit a dolognak,de így van ez a babakocsiknál is,én még azokon a kérdéseken szoktam magam felhúzni!Ja és a babám most is szinte csak FP játékokat kap karácsonyra.Mi szeretjük...
2010. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ez a tipikus női mentalitás. Mindig mindent általánosít a sok kedves anyuka, akik a szemellenzősebb fajtából valók.

Aki szereti a FP játékot arra rásütik hogy biztos nem foglalkoznak eleget a gyerekkel a szülők, meg hogy "nehogy má' egy maci taníccsa a kisbogárkámat", ja és a legjobb: egy másik kérdésben valaki írta hogy "lányomnak nagyon tetszenek de én megnéztem és nekem nagyon nem tetszett úgyhogy nem veszek neki".


Ezek a nők csak abba nem gondolnak bele, hogy egyrészt:

- a játékokkal, legyen az egy fakanál, vagy egy FP maci, akkor teszünk a legjobbat a gyermekkel, ha EGYÜTT játszunk. Tehát csak az ostoba anyuka gondolja azt hogy akinek FP macija van az a szerencsétlen kis poronty egyedüli játékra van ítélve. A gondolkodó anya tudja, hogy ha odaül a gyermeke mellé akkor egy közös játék még közelebb hoz :)


Az utolsó példám meg amit leírtam, az meg egyenesen elgondolkodtatott, hogy milyen furcsa szülői elgondolás hogy ha nekem nem tetszik akkor a gyerekemnek hiába tetszik, akkor sem veszem meg.....ha nagyobb lesz akkor majd nem vesz neki pl. zöld színű ruhát mert kedves anyuka utálja a zöld színt?

Mert oké hogy a szülő dolga az is hogy ne hagyja rá a gyerekre a káros dolgokat, vagy az egészségre, stb.-re ártalmas dolgokat, na de a tanuló maci nem ártalmas, az egy JÁTÉK, ami ha tetszik a gyerekemnek és megtehetem akkor megveszem hogy örömet okozzak.


Én megértem ha valaki nem szereti a FP játékokat, csak azt nem hogy miért kell ostoba érveket felhozni ellene hogy meggyőzzék azokat akik szeretik. És igen, sok esetben valóban irigység, de sok esetben csak a tudatlanság, szemellenzés a gond. DE hangsúlyozom, hogy van aki szimplán csak nem szereti, és a gyermeke sem, ezzel NINCS probléma! Csak ne beszéljen hülyeségeket.

Nekünk van FP játékunk, több is, aranyosak, kevesek, együtt játszunk velük. Mint bármelyik más játékkal.

2010. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!