Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a fisher price-os...

Mit tud a fisher price-os golyópálya? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A zsiráf száján bedobod a labdát közben zenél és legurul a lábához, majd valamelyik lyukon kigurul. A két fülébe tök jól lehet kapaszkodni, könnyen feláll a a baba mellette, nem borul fel vele, plusz a fején van egy gomb, amit ha megnyom zenél. A fiam 10 hónapos lesz 1 hónapja kapta, imádja, nagyon próbálja a szájába rakni a golyót, igaz még nem sikerül, de képes fél órát elbohóckodni vele.

Hogy érdemes-e megvenni, hát nem tudom, én használtan vettem, szerintem 10 ezer forint rengeteg érte, mert azért annyira sok mindent nem tud, mint pl egy tanuló kutyus, ami ráadásul olcsóbb is.

Ha találsz szép állapotút és nem bánod hogy használt szerintem jobban megéri azt megvenni!

2011. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!