Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok olyan babának, aki oda van az "olvasásért", de még aktívan nyal-fal?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék venni, ami bírja a strapát, de nem csak oldalanként egy tárgy képe van benne, mert az már nem köti le...

Amink van: Bartos Erika: Születésed története (ez kedvenc)


2010. nov. 24. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Téli -, Tavaszi -, Nyári -, Őszi -, Éjszakai Böngésző :) Mi imádtuk, később is jó, szókincsfejlesztésre.
2010. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A böngészők tényleg nagyon jók, a két és fél éves lányom még mndig előveszi és azzal szórakozik, hogy én mondom mit kell rajta megkeresni és lázasan kutat. Meg lehet jó sokat beszélgetni róla.

szerintem a keménylapos kisméretű mesekkönyvek is jók. Előbb utóbb érdekesebb lesz a képet nézni mint megkóstolni.:-)

2010. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezeket a böngészőket, de úgy látom, csak a fedele kemény. Sajnos ez még korai. Ő még a kemény laposokat is kilapítja, szétrágja, de nem rombolási célzattal, csak hát ennyire képes... :o)


Én konkrét kemény lapos ötleteket várok!

2010. nov. 24. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden lapja kemény a böngészőnek, nagy A4es lapjai vannak sok apró képpel.
2010. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja! nekünk van kemény lapos kisvakondos könyv is, az kisebb méretileg, szép színes, azt is szereti a lányom.
2010. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen! a böngészők minden lapja kemény!!!!
2010. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemrég kaptunk anyukámtól baba-mesekönyvet,ami keménylapos,de a borítója jóval vastagabb,mint a hagyományos könyveké,olyan párnázott,masszív,és belül a lapjai is vastagok,nem tudja elcsócsálni egykönnyen.Az én gyerekeim is még csak rágják,a sima keményfedelűnek-lapúnak megkezdik a sarkát.Van egy fürdőkönyvünk is,de nem használjuk fürdésre,abban is mese van(szövegként),és nem csak 1-1 valami van benne rajzként.Nemsokára felébrednek,akkor megnézem a könyv címét.
2010. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Itt azt írják, kemény borító, azért gondoltam, de akkor megnézzük közelebbről a könyvesboltban. :o) ( [link]
2010. nov. 24. 13:53
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk ez a kedvenc

2010. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

13.40 es vagyok.Ez az a könyv,amit mondtam,extra vastag fedőborítóval és vastag oldalakkal.


[link]

2010. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!