Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes kislányom miért sír...

7hetes kislányom miért sír még mindig fürdetéskor?

Figyelt kérdés
Egy darabig ijedten néz, majd torkaszakdtából sír, sőt sikít :( Soha nem csúszott bele, nem érhette trauma, mégis a kezdetektől fél a kádacskájában. Hogyan segítsem, hogy ne féljen?
2010. nov. 23. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy túl meleg/túl hideg vízben fürdik?
2010. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első lányommal mi is így voltunk, míg nem rájöttünk, hogy ő fázik. Vettünk egy pici hősugárzót, azzal bemelegítettünk a fürdőben, és a vizet is majdnem 40°-osan szerette (később ez változott.

Igaz, a mienk alacsony súlyú és nagyon vékonyka baba volt, így ez nem olyan meglepő, de tartott nekünk is, mire rájöttünk... :o)

2010. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a probléma,mi hasra fordítva fürdettük és így hangja se volt.Később visszafeküdhet hanyatt.
2010. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk alá fürdető szivacsot. Olyan alakja van mint a babának, a fejét kitartja a vízből és kényelmesen tud rajta a baba feküdni. Neked is sokkal egyszerűbb fürdetni mert nem kell egy kézzel tartanod, és a babát éri a meleg víz, mert így lehet hogy tényleg fázik.
2010. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2 hónapos koráig utált fürdeni, összepisilte-kakilta magát félelmében. Így csak 2-3 naponta fürdettük, alkalmanként 3 percig.

Most 11 hónapos, 20 percig tombol a nagykádban, és alig lehet kivenni...... Szerintem kinövi, de én is gondolnék arra, hogy nincs-e hűvos, amikor kiveszed a vízből?

2010. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat! Egy infrasugárzóval segítjük a fütést, szóval szerintem meleg van, mi csak félmeztelen tudunk bent lenni amikor fürdetünk. Most én is arra jutottam, hogy kihagyok

2-3napot, a köztes napokon csak áttörlöm nedves fürdetőkesztyűvel. Ma már túl vagyunk rajta, szó nélkül elvolt :) nem vette zokon. Köszönöm a tanácsokat, próbálkozunk, aztán majdcsak eljön nálunk is az idő amikor majd megszereti a vizet :)

2010. nov. 23. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: türelem... kislányunk 4 hós koráig végig üvöltötte fürdetést... mindent kipróbáltunk, semmitől sem lett jobb.. aztán egyik napról a másikra abbahagyta és azóta is élvezettel fürcsizik... :))))))))))))))))))))99
2010. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!