Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ebédel ma 9 hónapos...

Mit ebédel ma 9 hónapos gyermeked?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia.


Lanyom edesburgonya es csirkemell puret evett.Utana sut gesztenyet.

Ha megfelelo adagot bepuszil, kap desszertet is.Ma sajttortat evett (persze babaknak valot).

Deszertet ritkan eszik, mert inkabb jol lakik fini zoldsegekkek :)

ennek nagyon orulok.A gesztenye most ujdonsag es minden nap tudna enni belole :D

2010. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom vegyes zöldségpürét evett csirke hússal. Meg egy picit kapott a rakott karfiolomból, mert elég fűszertelenre sikeredett. Persze a tejfölös részt nem adtam neki, csak a rizst meg husikát. Ízlett neki. Én is külön főzök neki, vagyis inkább üveges kajákat kap. Eddig nálam is csak a vasárnapi húsleves volt amiből kapott!
2010. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az enyém csirkehúst zöldborsópürével, a Kecskeméti fajtát.


Ma nem főztem neki. (Sőt, a héten még egyáltalán nem)


Ő válogat: krumplit, répát kiöklendezi.


Tegnap és tegnap előtt gesztenyepüré pulykahússal volt, amibe kevertem bele szilvát is (a szilvát én pároltam). Imádta!

2010. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól vagytok. Az enyém még szopik és kizárólag csak gyümölcsöt hajlandó mellé nasizni. Max egy fél üveggel. Ebédre valami húsos gyümit szoktam neki adni, hogy legyen vas utánpótlás. Még nincs is foga. 11 kg.
2010. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!