Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lapos marad a feje, vagy még...

Lapos marad a feje, vagy még alakulhat?

Figyelt kérdés
Kisfiam feje 2 hónapos korára teljesen ellapult hátul jobb oldalt. Azóta kicsit alakult, de még mindig nagyon lapos. Fog még ez változni?
2010. nov. 22. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta el telt pár év, hogy alakult a babád buksija? Ugyan ebben a cipőben járunk...
2015. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudom már régi a kérdés de hátha valaki ide téved még. 6 hónapos baba feje lapos ez helyre jöhet még?
2023. aug. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kinek hogy alakult???? Hatha valaki megirja.. 4honapos most probalom neki a parnat laposfej elleni illetve oldalt altatni..
máj. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hónapos már a kisfiam es még mindig hanyatt szeret aludni de mivel forog már sokkal szebb neki. Én még látom neki hol laposabb de másnak nem igen tűnik fel. A párnát mi is próbáltuk kB 4 hónaposan de már nem maradt rajta. A fogzás "segített" csak. Azóta alszik hason is. Ne izgulj helyre jön. Ja még annyit hogy nálunk velem alszik és én feküdtem a másik oldalára hogy arra aludjon.(cicizik este is)
máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!