Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok a 11,5...

Mikortól adhatok a 11,5 hónapos kisfiamnak bolti tejet, kakaót, tejtermékeket?

Figyelt kérdés
December 8-án leszünk 1 évesek.Kakaót adhatok már neki?Ha igen milyet?S előtte felforraljam?Bolti joghurtokat mikor ehetnek már a babák?Ti már mindent adtok 1 éves babátoknak?
2010. nov. 22. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hótol már ehetett volna tejtermékeket. Tejet 1 éves kortól kap boltit. Nem forralom, az már hőkezelt. Csak nem tartós(UHT)tejet vegyél neki, azt én sem iszom meg.
2010. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kakaót adhatsz bármilyet.
2010. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké!kakaó is szóba jöhet?

A 2,8-as friss tej is adható?

2010. nov. 22. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
bolti joghurtot már ehet, de szerintem nézd meg mi van benne. mi a jogobellát esszük abba nincs annyi mű dolog. tejet 1 éves kor után adhatsz neki - bár én 2 héttel 1 éves kora előtt adtam- előszört a tápszerhez kevertem 1/3 tej 2/3 tápszer. kb. 2 napig utána fele-fele 2 napig aztán már nem kell óvatoskodni. bolti tej nem túl jó. mi házi tejet veszünk azt forralom. mióta ezt isszuk a bolti tej tiszta víz ízűnek tűnik. nem tudsz házi tejet venni ? Nincs a környéketeken ? ha mégis bolti tejet veszel inkább olyat aminek csak pár napig jó a szavatossága. ne a hosszan tartós tejet adj neki. kakaót nesquik kakaót adok neki, szerintem hülyeség a babakakaó. megnéztem tényleg kevesebb cukor van benne de én a reggeli tejbe teszek 1 tápszeres kanállal. este meg tejet iszik. ennyitől biztos nem lesz baja. mondjuk a sokan - jaj nem adok neki cukrosat- ők meg eszik a csokit. én nem vagyok a portej híve ( tápszer vagy tejital ) ha már 1 éves elmúlt igyon rendes tejet.
2010. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. A 2,8-as tejet veszem én is.
2010. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!