Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Huggies pelus a Liberohoz...

A Huggies pelus a Liberohoz vagy a Pampershez hasonlít jobban? Bevált nektek, érdemes megvenni? Nem túl vastag?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még a legelején vettem egy kis csomaggal, de alig vártam, hogy elfogyjon. Nekünk a Libero a nyerő azóta is!
2010. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vékonyabb, mint a Libero, így nincs a babán akkora "csomag". Én ezt használtam legtovább, meg a Pamperst, nekem a Libero nem jött be. Különben ahány baba, annyi féle, így nem lehet azt mondani, hogy ha nekem bejött/ nem jött be az egyik vagy másik fajta pelenka, az másnak is/ se lesz jó. Vegyél egy kis csomagot, próbáld ki, aztán meglátod, nektek hogyan válik be! Azért annyira mellényúlni nem lehet, max csak nappal használod, kidobni nem fog kelleni...
2010. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekünk a kedvencünk a Huggies. Időnként veszek mást is de aztán mindig visszatérünk hozzá!
2010. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint az első válaszoló. Kipróbáltam, de inkább maradtam a Liberónál. Egyébként inkább a Pampershez (én a Premium Care-t próbáltam) hasonlít vastagságra.
2010. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a Huggiest és Pamperst használom felváltva, mind kettőt szeretem, de a Pampers jobb azért...
2010. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó a Huggies, nekünk minden kifolyik belőle.
2010. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggies és a Pampers nagyon bevált, jobb mint a Libero, ami iszonyú vastag és merev.
2010. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is pampers és huggies. Mikor melyik akciós. Nincs olyan nagy csomag, mint a libero. Valahol a libero és a pampers között van a vastagága, meg szerintem egy kicsit mindkettőr hasonlít.
2010. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jó pelus, nincs vele bajom, csak annyi, hogy nekem durvának tűnik az anyaga, kemény. Én Pampesrt, néha Liberot, de 90%-ban Babylove-ost használok.
2010. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én itt hallgattam a válaszokra a huggiesről.Soha nem mertem venni.Egyszer volt egy nagyon jó akció akkor kiprobáltam.Kellemesen csalódtam benne.Inkább a liberóhóz hasonlit.Nekünk bevált.
2010. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!