Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3-as tápszert (babatejet)...

A 3-as tápszert (babatejet) is megcsinálhatom és a hűtőben tárolva megeheti a kisfiam reggel?

Figyelt kérdés

Többször olvastam már itt és végül én is így csináltam hogy pl. a reggeli adagot meg csinálják így estetájt és reggel csak meg kell melegíteni.Mivel már csak a 3-as van itthon (mildibétől a banános) és a doki szerint is elég ha azt kap reggel meg este így ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom hogy ezt a fajtát is el lehet e készíteni előre.Nem lustaságból csinálom meg előre hanem azért mert a fiam mikor ébred már nagyon éhes és gyorsabb ha csak gyorsan megmelegítem.

1 éves a fiam.

Válaszaitokat előre is köszönöm!!


2010. nov. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Én is így adom, az enyém is kis türelmetlen reggel:)
2010. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál!!! :-))

Akkor megkönnyebbültem mert az az igazság hogy mivel rá van írva hogy babatej azt hittem hogy ezt nem lehet előre elkészíteni.Neked melyiket eszi a babád?Azért ez is tápláló valamennyire ugye?Úgyértem hogy valamilyen szinten azért ez is tápszer nem?Mert a férjem szerint ezek nem érnek már semmit.A dokink azt mondta hogy egy hónapig adjam még ezt aztán már tejet kapjon csak.

2010. nov. 21. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy készítettem a tápszert éjszakára, ill. reggelre, hogy külön cumisba a tápszert és egy termoszba az este megmelegített vizet. Így, ha szólt, akkor csak össze kellett keverni a kettőt.

2010. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze.Én is elkészítem este,két külön üvegbe az egyiket este,a másikat reggel issza.20 hónapos múlt.
2010. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És ennek mennyi a tárolási ideje szobahőmérsékleten azt nem tudod véletlenül?Bocsi csak azért kérdezem mert a dobozt anyám kidobta és most hogy kellenének róla az infók már nem tudom elolvasni.A tápszert még kb. 2-3 óra múlva is odamertem adni neki.Azt mindig úgy csináltam hogy ilyentájt elkészítettem és hajnalban amikor nyöszörgött akkor még odaadtam neki.Köztünk alszik,oda van készítve a fejem fölé a teája és a kajája és ha fölébred már tudom is adni neki egyből.

Köszi a válaszokat!!

2010. nov. 21. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!