Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek az anyos...

Hogy kezelitek az anyos helyzetet kisbabaval?

Figyelt kérdés

Az anyosom az agyamra megy,600 a vernyomasom mar csak mikor tudom h jon hozzank.Csaszaros vagyok ,meg negy hetesek vagyunk de az elso napokban sem ertette meg h pihenesre van szuksegunk mindkettonknek,allandoan a nyakunkon ult a korhazban is,nem akarta megerteni h nekem csak az anyukamra e s a ferjemre van szuksegem,ugyam olyan jogat tertja ahhoz h o is mellettem uljon.Csinalt 1 jo nagy balhet mig benn voltunk en azota csak muszalybol turom meg a hazban is.A ferjemnek is az agyara megy...amikor itt van allandoan piszkaja a fijamat is meg ha alszik is,vagy ha szopizunk;pedig mar 1000x megszolitottam h szopi kozben nincs macera,de akkor is csinalja.Meg fujja az ertelmetlen baromsagait...a babam 1et ordit mikor itt van,aludni sem akar,ha pedig kilep a szobabol egybol elalszik a kincsem.A baj az h szinte minden masnap vagy 3.nap jon es nem 1 ora hosszara hanem 2-8-ig vagy 6-ig esetleg este allit ide.agyrem!

Annyi bajt csinalt nekunk mar 5 ev alatt,h az utolso cirkuszat (ezt a korhazit)nem tudom neki lenyelni.

Ti h kezelnetek a helyzetet?Tudom h az o unokaja is (dehat meg meg sem tudja fogni,ugy vette fel mint egy 1 eves babat)...


2009. jan. 13. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna a kérdést...!!! Ugyan ez van (volt) nálunk is, egy darabig tűrtem, majd kiborult a bili, de nagyon! Mindig is utáltam az anyósomat, hála istennek, már nyár óta nem is láttam. Hozzánk már nem jöhetnek, hetente egyszer a férjem elviszi a lányunkat hozzájuk és ennyit lehetnek az unokájukkal. Ők csinálták maguknak! Ami feltette az I-re a pontot, az az volt, amikor azt mondták mindenkinek, hogy én nem jól táplálom a kislányomat, mert csak anyatejet adok neki (ekkor volt 1 hós), meg hogy képzelem azt, hogy 6 hós koráig csak anyatejet akarok neki adni. Bezzeg ő, már 2 gyereket felnevelt, és mindkettő már 2 hósan evett mindent! Na akkor elküldtem őket a p..-ba!

Átérzem a helyzetedet...!

2009. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Megoldodott az anyosproblema? Ketlem. Ez hosszu tavu dolog.

Remelem mar megy jol a szopizas es nem stresszeled magad agyon, mert azt te is tudod bizto,s hogy emiatt nyugos a babad es emiatt nem megy a szoptatas rendesen. Minden anyanak van teje amennyi kell, csak ha ugy duruzsol valaki feszt a fulebe es korulotte tenfereg hogy mar a plafonon van akkor semmi esely szerintem.

Magamon tapasztaltam es is. 2008 Nov 26an szultem aztan minden nap az volt: ittal teat?, mennyit ittal?, mit fozzek?, ettel?, egyel meg..., keveset ettel..., vajon jollakik ez a gyermek hogy ennyit sir?, vajon eleg a tejed?, BIZTOS nem eleg taplalo!, elaltatom en!, stb... mindnet megkerdezett, ha egy poharat odebbtett azt is elmondta (persze azt is hogy miert, honnan, mikor, meddig-jo hosszasan). Aztan meg feszt a seggunkben volt. Ejjel ment wc-re es kukucskalt be hozzank (mi egyutt alszunk 3an a babaval). A masik dolog hogy egyfolytaban beszel. Mindent ugy korulir hogy mar az agybaj kerulget, amikor nekifog meselni. Mi a frejemmel csak a lenyeget beszeljuk, nem hutsuk potyara a hasunkat, igy nem vagyunk hozzaszokva a nagydumahoz.

Jopofiztam en is egy darabig, de aztan mar ereztem hogy szetdurranok, amikor kell jojjon, meg a tejem sem gyul rendesen es a tejleado reflex se mukodik kellokeppen.

Aztan szoltam a paromnak, o szepen elmagyarazta neki hogy nem kell egy helyett kettot lepni es nem kell tokeletesnek lenni csak termeszetesnek. persze siras lett a vege, de most mar alabbhagyott a putyusgatassal.

Vegul is sikerult nagy harag nelkul megoldani a dolgot.


Jo babazast!

2009. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!