Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek az anyos...

Hogy kezelitek az anyos helyzetet kisbabaval?

Figyelt kérdés

Az anyosom az agyamra megy,600 a vernyomasom mar csak mikor tudom h jon hozzank.Csaszaros vagyok ,meg negy hetesek vagyunk de az elso napokban sem ertette meg h pihenesre van szuksegunk mindkettonknek,allandoan a nyakunkon ult a korhazban is,nem akarta megerteni h nekem csak az anyukamra e s a ferjemre van szuksegem,ugyam olyan jogat tertja ahhoz h o is mellettem uljon.Csinalt 1 jo nagy balhet mig benn voltunk en azota csak muszalybol turom meg a hazban is.A ferjemnek is az agyara megy...amikor itt van allandoan piszkaja a fijamat is meg ha alszik is,vagy ha szopizunk;pedig mar 1000x megszolitottam h szopi kozben nincs macera,de akkor is csinalja.Meg fujja az ertelmetlen baromsagait...a babam 1et ordit mikor itt van,aludni sem akar,ha pedig kilep a szobabol egybol elalszik a kincsem.A baj az h szinte minden masnap vagy 3.nap jon es nem 1 ora hosszara hanem 2-8-ig vagy 6-ig esetleg este allit ide.agyrem!

Annyi bajt csinalt nekunk mar 5 ev alatt,h az utolso cirkuszat (ezt a korhazit)nem tudom neki lenyelni.

Ti h kezelnetek a helyzetet?Tudom h az o unokaja is (dehat meg meg sem tudja fogni,ugy vette fel mint egy 1 eves babat)...


2009. jan. 13. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hú,ez nem egyszerű...Az én anyósom is állandóan bent volt,amikor a kórházban voltunk.Aztán meg jött "segiteni" fürdetni,de persze akkor ment a sorozata is a tv-ben.

Tojtam rá,csináltam a dolgom és nem szóltam hozzá.

Megsértődött,de legalább nem szekiroz minket.

Ha nem engeded be?Tudom,hogy drasztikusan hangzik...de a nem ért a szóból?????

2009. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
arra az egyre válaszolj magadnak őszintén, hoyg szerinted a férjed, is valóban a te pártodon van-e, mert ha igen, akkor van nyert ügyed, akkor ugyanis egyszerű.... kijelölitek neki azt a heti egy napot, amikor szívesen látjátok és kész, akkor is megmondod, ahogy kb mikor nem szopizik épp a kicsi, mon djuk 2-4ig, és akkor legyen ott és punkt tum. ennyi.
2009. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok:(Egyszerűen már utálom,pedig nem volt rossz a viszonyunk.Mindenképp mond meg a párodnak hogy ő beszéljen vele, elvégre az ő anyja.Ha nem hajlandó vagy nincs eredménye akkor sajna neked kell leülnöd vele.Normálisan (bár ez tudom h nehéz lesz) de akkor jó alaposan mindent mondj el neki nem baj ha megsértődik legalább befejezi a zaklatást.

kitartás

ui:nálunk ez használt már csak heti egy alkalommal jön(mondjuk még ezt is nehezen viselem dehát sajna az unokája)..

2009. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is utálom az anyosomat ö is már a korházban a nyakamon logott és mikor hazajöttünk jött volna de én már a korházban megmondtam senki ne jöjjön 1 hétig 3masban akarunk lenni na ebböl az lett hogy a férjem testvére és a mennyaszonya akik nem jöttek be a korházba mert pont náthásak voltak ök jöttek az elsö ithon töltött 7 végén ezel nem is lett volna gond mert hát szerették volna látni a picit de anyosom már akart volna jönni velük annak ellenére amit mondtam (igy már 4en jöttek volna)na amikor ezt meghallotam a kiborultam és megmondtam hogy nem jöhetnek majd én szolok mikor van látogatás(persze a testvéréjék jöttek csak anyos nem).Ebböl biztos sértödés volt de nem érdekelt,kb.1 honapig nem is hallotam roluk aztán megbeszéltük mikor jöhetnek vasárnapi nap 1orára erre már de telefonáltak hogy mikor jöjjenek(40km-re laknak) mondtuk 1 re ehez képest 12 kor pont ebéd közben beállitottak hogy itt vagyunk a ház elött én majdnem fellrobbantam mert még a kicsinek is kellet enie igy a konyhába várták meg ameddig evett a baba.Na ez sem tetszett persze nekem nem mondták csak a fiának telefonon,na megint 1 ho szünet aztán töbszöri egyeztetés utánn jöttek.Majd aztán megint 3 hét és jöttek hogy vesznek etetöszéket karácsonyra persze ök néztek de ilyen fa akámiet hát mondtam olyan nem kell igy a férjemel elmentek venni normálisat aztán jött a karácsony és az volt a sláger hogy menjünk mi hozzájuk mentünk de minek?!Mindjárt az elején összevesztünk mert kiosztottam mindenkit 5en voltak hogy nem kell letámadni a gyereket még be sem melegedett és ne járjon kézröl kézre mert én othon nem szoktatom hozzá na itt tartunk hazajöttünk azota nem jelentkeztek csak a testvéréjék hogy jönnének most 7 végén de anyosrol szo sem volt remélem nem jön.most lassan 4 honapos a babám.Én a helyedben egyszerüen megmondanám havonta 1 szer jöjjön és ha akkor is beleszol mindenbe és olyasmit csinál ami nem tetszik akkor nem kell még havonta sem jönni,talán ebböl ért.
2009. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A ferjem a partomon all,az anyukajat meg csak anyanak sem szolitja ,az en anyamat 100x jobban szereti mint a sajatjat...anyosomnak volt mar celozva finoman is es egyertelmuen utalva ora is de nem veszi a lapot.Eddig csak azt sikerult elernem h nem jon este a piac utan(ott arul)es meg a tegnap ertuk el azt h csak 1 orat ult.Amugy amikor volt a cirkusz a korhazban akkor mar kijelentette,h o akkor jon megnezni az unokajat amikor o akarja nem amikor mi gondoljuk.

De egyszeruen az agyamra megy!Volt olyan is h kinlodtunk ciciZni es annyira belenk bujt,h eppen csak nem o vette a cicimet a szajaba...Legszivesebben kihajitanam a hazbol...

2009. jan. 13. 13:24
 6/12 A kérdező kommentje:
...ja es mi meg anyaekkal lakunk mert most epul a hazunk es ugy jom megy a hazban es terelgeti a vendegeket mintha othol lenne!!!PFFF
2009. jan. 13. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben be sem engedném,de komolyan!!!!Anyukádék mit szolnak ehez a viselkedéshez,ha más nem mivel az ö házuk ök mondhatják neki hogy nem jöhet és akkor lessz beengedve ha hivják!!Én biztos nem hagynám azt amit veletek csinál,evvel a babának is árt és a tejednek sem tesz jot az idegeskedés.Probálj anyukkádal beszélni erröl.
2009. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
O is ki van idegileg tole,dehat el nem tilthatjuk teljesen.anya mar abszolut nem is szol hozza,o meg jon es nyalna falna (puszilgatna)mindenkit...anya meg nem akarja megbantani a ferjemet,annak ellenere h a ferjemnek is az agyara megy,de meg is csak az anyukaja...
2009. jan. 13. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk is detto ue. a helyzet ill.csak volt mert a párom szólt,hogy merre és meddig,a másik meg az,hogy ha én szóltam volna halálos sértődés lett volna belőle mert ugye mindig az a bizonyos harmadik a ludas,meg ki is zártam néha és igy vette a lapot.Nállunk az alváson buktam ki,mindig akkor jött mikor a kicsim aludt vagy aludt volna.Elkezdett neki dumálni,hogy alukáljál a mama csak azért jött,hogy lásson stb. na egyből nem volt alvás,utánna meg olyan nyügi volt,hogy nem birt elaludni.Érdekes ez az anyós téma kimerithetelen....
2009. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utso,nelunk is fix ez van,mintha a szambol vetted volna ki a szot.so ha latja h pislog(pedig szegenykem csak almaban pislog 2-3at)akkor mar egybol dumal neki,h "je!nem alszik" es kiveri az almot a szemebol,es jon a popsi razas,mert mikor nyugos csak a kromban alszik el(akkor is csak ha hadjak)
2009. jan. 13. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!