Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszobás anyukák, titeket...

Babaszobás anyukák, titeket sem enged a rendszer belépni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon mérges vagyok. Néhány adásvételem van függőben, és a babanaplót is ott vezetek. Remélem visszaállítják.
2010. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Törlődött a regisztráció, és azért nem enged be. De nem tudom mi alapján töröltek valakit, valakit meg nem.
2010. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát ez jó!

bezzeg akit kéne azt nem törlik, a sok csalót!!!!!!!!!!!

2010. nov. 20. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor ez a gond!! basszus, azt hittem, elfelejtettem a jelszómat, kértem is, de e-mail sem jött. újból regisztrálni kell??
2010. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem reagálnak az emailekre, remélem visszaállítják, mert ez így nagyon rossz. Mikor egy éve megújult az oldal, akkor is csak rosszabb lett, de ez most... ááá. A sok csalónak ez még kedvez, mert ugye nem tudni ki régi babaszobás csak új névvel, és ki tényleg új.
2010. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

engem regisztrálni sem enged...

azt írja, hogy a szolgáltatás nem elérhető....

2010. nov. 20. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
én ráadásul a megújult libero oldallal is így jártam. Ők sem válaszolnak az emailekre, a pontjaim így meg elvesztek...
2010. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt írják, hogy vmi adatbázis hiba van, és minden vissza fog állni. Remélem..
2010. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ma már be tudtam lépni, próbáljátok meg újra.

A libero nekem se ment napokig, írtam is ki kérdést erről, de végül tegnap az is sikerült. Napokig nem fogadta el az e-mail címemet, aztán valahogy mégis sikerült. A pontjaim is megmaradtak.

2010. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!