Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban evett...

Milyen idős korban evett először sertésmájat a babátok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem kapott, mert mi sem szeretjük, így maradunk a csirkemájnál. De tudtommal 6 hónapos kortól adható tápszeres és 8 hónapos kortól anyatejes babáknak, attól függően hogy mikor kezdtétek el a hozzátáplálást.

A kecskemétinek egyébként van 5 hónapos kortól sütőtökpüré sertésmájjal bébiétele.

2010. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 hós korától, de 4 hótól kezdtük a hozzátáplálást.
2010. nov. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üvegesben létezik valamilyen sertésmáj almával, vagy micsoda, talán 5 vagy 6 hónapos kortól adható, kecskeméti. Azt már adtam neki, de alapjáraton én csak házilag nevelt csirke máját szoktam csinálni. Resztelt májnak, vagy göngyölt májnak (baconbe), azt evett már sokszor (6-7 hónapos kortól adtam).
2010. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7,5 honaposan adtam neki eloszor. 5,5 honaposan kezdtuk a hozzataplalast. Mar kapott sertes meg barany majat is. Mindkettot imadja.


A csirke maj szerintem finomabb de en sajnos nem tudom megtisztitani, Meg a latvanytol is rosszul vagyok. :( Igy marad ez a ketto mert ebbol csak szeleteket vagok. :)

2010. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!