Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hagyjam el a tápszert?...

Hogy hagyjam el a tápszert? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos. Reggelire és vacsorára még mindig 3-as tápszert kap. Már kóstoltattam vele tejet, semmi baja nem lett tőle. Mégis féle a váltástól.Elég lesz neki éjszakára a tej? Nem fog éjszaka arra ébrdeni, hogy éhes? Vagy etessem meg lefektetés előtt egy órával mondjuk normális kajával, elalvás előtt pedig kapjon tejet? A Junior ital ugyanaz,mint a tápszer csak egy éven felülieknek? Ha arra váltok ugyanannyiba lesz anyagilag, mint a tápszer. Segítsetek légyszi, mert nagyon elakadtam. Köszönöm
2010. nov. 16. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Este kapőjon tápláló vacsorát (kenyeret valamivel),vagy amit ti esztek. Utána ha kéri,adhatsz neki tejet.
2010. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányaim 17 hósak lesznek, még mindig tápszert kapnak (igaz, 1-est, de próbáltunk már hármasat, meg elvileg táplálóbb ételeket, tejpépeket meg még mit tudom én miket ajánlottak, 7-8 hónapos koruktól próbálgattam a jobbnál jobb ötleteket, viszont még a mai napig nemvolt egy átaludt éjszaka sem! Ezt csak azért írom, mert szerintem nem ettől függ ez, szerintem próbáljátok ki, ha elfogadja a tejet és tényleg nincs is tőle semmi baja, akkor nem kell a junior ital, hanem jó a tej is (főleg, ha anyagi megfontolásból váltanátok) Ha meg nem számít a pénz, akkor inkább ezeket a tejitalokat, vag yszerintem még a tápszer is maradhat, hisz majdnem ugyanaz a kettő, mert ezekben tényleg benne vannak a vitaminok, ásványi anyagok.
2010. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs baja, nyugodtan válthatsz!Első héten egy dl., másodikon 2 dl, és így tovább.Nem kell sok idő, és kiválthatod a tápszert.

Úgy ahogy írtad.Este tápláló vacsora, majd lefekvés előtt tej.Elég lesz neki reggelig.Az én lányom sem panaszkodott:)

2010. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!