Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres gyerkőcnek, hasmenés...

Tápszeres gyerkőcnek, hasmenéskor mit adtok reggel és este?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki reggelire, vacsira, megy a hasa szegénykémnek.
2010. nov. 16. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
folyadékpótlás különösen gyereknél nagyon fontos - könnyeben kiszáradnak a babák!!! és menj el a gyógyszertárba hasmenés ellenes cuccért:/ majd a gyógyszerész tanácsot ad.
2010. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnak most volt egy kis vírusos hasmenése. A védőnő a Hipp ORS 200-at javasolta, azt hiszem 315 Ft. Gyógyszertárban kapható, meg most hétvégén láttam az Intersparban is (ott olcsóbb volt. Ez dehidratálja a pici szervezetét. Illetve még javasolta a védőnő a Sodioral nevű cuccot is, ha a Hipp nem kapható, de volt, úgyhogy azt adtam neki. A lényeg, hogy ne száradjon ki a babád. A hipp laktat is és a folyadék is megvan. Jobbulást neki!
2010. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: A banán is megfogja a hasmenést, esetleg rizstejbe turmixold. A dokinő mondta, hogy a rizstej is jó. Adhatsz neki krumplit is (nem tudom, mennyi idős, milyen formában tudod adni). Remélem, valamelyik beválik.
2010. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) A hipp-es cuccot nem fogadja el, nem ízlik neki. :( rizs, krumpli banán megy.
2010. nov. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!